Skocz do zawartości

bolekcg

Rekomendowane odpowiedzi

* MAGIC FOREST *

 

 

 

Magic forest to krótka historia o urokach i pokusach zaczarowanego lasu. Główni bohaterowie, szalona i nieposkromiona Wiewiórka zaprasza swojego przyjaciela Zająca do przeżycia niezapomnianej przygody w tytułowym lesie. Bohaterowie oddają się pokusom zaczarowanego lasu, lecz sielanka i radość w pewnym momencie dobiega końca, a ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. Magic forest to gorzka historia w lukrowej polewie, opowieść o wyborach i sile pożądania.

 

 

Autor

Ot i nasza krwawica:) Gratuluje , dziękuje wszystkim wytrwałym i pracowitym ludziom którzy przyczynili się do powstania tego shorta. Nie pozostaje nic innego jak powiedzieć że w końcu! I nigdy, nigdy więcej :)

Tak całkiem serio to kawal ciężkiej lekcji dla całego zespołu, ale myślę że było warto, bo sporo się nauczyliśmy.

Zapraszam.

 

 

https://www.facebook.com/magicforestmovie

 

http://www.magicforestmovie.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

(...)Jaki soft użyty, ile ludzi pracowało nad projektem. Kto jest odpowiedzialny za scenariusz, reżyserię, animację itp.

 

Graft odpowiedz na te wszystkie pytanie, poza uzytym softem masz w creditsach na koncu ;P

 

A co do samego short to ladnie wykonany i ciekawa hiostryja;), choc w animacji postaci brakuje mi lekkosci, plynnosci. Jak dlugo powstawal ten short?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręcona historyjka, fajnie się oglądało. Jeszcze nie widziałam cycatej wiewiórki (w trailerze jakoś mi to nie podpadło), w dodatku narkomanki.

Animacja trochę nierówna, czasami świetna, ogólnie bardzo dobra, ale przy niektórych skokach wygląda jakbyście już mieli dosyć tego.

Scena w powietrzu, jak im te źrenice zachodzą pod powieki - moje dzieciątko się identycznie broni przed snem, teraz mam skojarzenia...

Najlepsze śpiewające grzybki :)

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek za wytrwałość i gratulację że się udało skończyć projekt! Bardzo fajnie wyszło.

Jedna uwaga, ale to może wynika z mojego kiepskiego systemu audio - miejscami muzyka i efekty są dużo głośniej niż słowa, więc w sumie nie słychać o czym śpiewają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja bardzo fajna. Fajne kolorki, ujecia i sama przedstawiona historia, ale... ale niestety ten vokal jest strasznie słaby. Niezgrywa sie z melodia, zaspiewane strasznie niewyraznie i czasami ciezko cokolwiek zrozumiec. Brzmi to troche jakby jakis amator do profesjonalnej animacji dogral swoj glos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności