Skocz do zawartości

VW Beetle Interiors


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam pare ujec z oficjalnego konfiguratora Beetla, nad ktorym pracowalem w RealTimeUK. Bylem odpowiedzialny za przygotowanie setek roznych konfiguracji wnetrza oraz za wiekszosc materialow w scenie. Wszystko trzeba bylo przygotowac podwojnie z powodu Beetle Cabrio.

 

Tutaj mozecie znalesc link do konfiguratora:

 

http://www.volkswagen.co.uk/new/beetle-pa/configure

 

http://www.volkswagen.co.uk/new/beetle-cab-pa/configure

 

damian-bilinski-beetle-5.jpg?1479994885damian-bilinski-beetle-2.jpg?1479994793damian-bilinski-beetle-3.jpg?1479994796damian-bilinski-beetle-1.jpg?1479994791damian-bilinski-beetle-4.jpg?1479994799

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawi mnie jak wyglądają takie pliki CAD, np. siedzenia.

Zgaduję, że są to spliny uwzględniające przekrój takiego siedzenia, dzięki którym mogę rozkładać polygony np. w Maya.

 

to sa pliki z deltagen, wydaje mi sie ze sa to pliki .step ale nie jestem pewien

 

siedzenia akurat byly modelowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa pliki z deltagen, wydaje mi sie ze sa to pliki .step ale nie jestem pewien

 

siedzenia akurat byly modelowane

 

Tak rozumiem, ale zastanawiałem się jak wyglądają referencje do takich siedzeń, zakładam że nie modeluje się ze zdjęć lecz korzysta z bazy "spline cage" z jakiegoś CAD'owskiego narzędzia, dobrze zgaduję?

 

Ciekawi mnie jak wygląda taka baza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem, ale zastanawiałem się jak wyglądają referencje do takich siedzeń, zakładam że nie modeluje się ze zdjęć lecz korzysta z bazy "spline cage" z jakiegoś CAD'owskiego narzędzia, dobrze zgaduję?

 

Ciekawi mnie jak wygląda taka baza.

 

baza do modelowania jest plik CAD plus skany z prawdziwych siedzien aby dopasowac wszelakie niedociagniecia CADA :)

 

ja robilem zawsze tak ze wrzucalem przygotowany plik CAD do zbrusha i uzywalem zremeshera i nastepnie dopasowywalem mesha do skanu w zbrushu albo w maxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

good job, nie robisz tam lipy :)

wiedzialem ze sobie poradzisz hehe, a powiedz czy materialy sa PBR, uzywacie paintera/designera czy raczej wszystko po "staremu" ?

 

pozdr,

P.

 

nie ma lipy!

 

no max, vray, nuke, fotek.... klasyka

 

pytanie co by mialo znaczyc PBR w odniesieniu do V-raya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności