Skocz do zawartości

Postać 3d: Survival Girl


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Chciałbym zaprezentować Wam mój najnowszy projekt - NEXT GEN LP Model - ocalała dziewczyna z niedalekiej przyszłości z post apokaliptycznego świata :)

 

Base mesh: 3ds Max

Detale: ZBrush

Bake (NM, AO, CM): xNormal

Tekstury: Quixel Suite 2 (twarz to Polypainting z ZBrush, potem eksport HP z kolorkiem do xNormal i wypaliłem bazowa teksture, koniec to Photoshop)

Render: Marmoset Toolbag 2

 

Tekstury 4k, Tris: 116 750

 

Lukasz_Krzak_3D_HP_GIRL_9.jpgLukasz_Krzak_3D_HP_GIRL_5.jpgLukasz_Krzak_3D_HP_GIRL_HEAD_POLYPAINTING_3.jpgLukasz_Krzak_3D_HP_EYE_1.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_72.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_10.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_8.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_80.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_77.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_44.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_41.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_54.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_47.jpgLukasz_Krzak_3D_LP__SURVIVAL_GIRL_84.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wyglada spoko :) Wlosy na plus, nad anatomia musisz popracowac, szczegolnie twarzy, Pani wyglada na troche zdziwiona. Do prezentacji wypadaloby zrobic poze jakas, wszystko tylko nie T-Pose.

Faldy na spodniach, tam gdzie jest przypieta bron nie maja sensu i tekstury wygladaja dobrze, chociaz nie na taki polycount.

 

Ogolnie dobra wrzutka, kontynuuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

JackTheRippy masz racje odnośnie zdziwienia na jej twarzy, to moja wina... nie potrzebnie dodawałem render z otwartymi ustami gdyż to spotęgowało wrażenie zdziwienia na jej twarzy. Przy zamkniętych ustach jest znacznie lepiej :) Co do pozy T-Pose to też racja, jednak brak czasu spowodował że tak to zostawiłem, chodziło mi o pokazanie samego modelu i tekstur a nie jakiejś konkretnej pozy :) ale co racja to racja jakaś dobra poza tej postaci zrobiłaby lepszą robotę :) Co do fałd na spodniach to były to celowy zabieg (może nie przemyślany, jednak celowy) chodziło o to że postać może być "grywalna" także beż broni i pochwy, jednak z bronią fałdy rzeczywiście się źle układają :)

 

Michalo tutaj trochę się nie zgadzam co do jej "pupy" ;P Model był wykonywany na wzorzec modelek fitness / crossfit, więc okrągłe kształty są zrozumiałe :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech ci będzie z tą pupą ;) Pooglądałem sobie w necie refki hehe :D

 

Ale, żeby nie być takim "odczepialskim", jeśli ma crossfitową pupę, to i uda. Na pupie materiał jest głądki jak prześcieradłu a na nogach strasznie się marszczy. To daje chyba wrażenie "za dużej, za pełnej pupy".

Uda niby są kształtne i duże ale ten materiał jednak za bardzo jest na nich jest pomarszczony.

Takie odnoszę wrażenie.

 

Co nie zmienia faktu, że model jest ogólnie bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności