Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Restauracja na plaży, Władysławowo.

Member

Podziękowania

Domyślnie Restauracja na plaży, Władysławowo.

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cześć,

Zamieszczam pracę jaką wykonałem jakiś rok temu dla biuraarchitektonicznego z Krakowa. Robione w 3ds max, Corona i Photoshop.
    Zapraszam do krytykowania i dyskusji .

Pozdrawiam
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ILIARD_PRIVATEBEACH_NIGHT___020.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	217.5 KB
ID:	102887  
    Ostatnio edytowane przez funkybeat ; 30-11-16 o 13:06
    Na fronta! 2 użytkownik(ów) Do rekomendacji

Member
    Awatar blazejbobek
    Podziękowania

Domyślnie

Ogólnie profeska Jedyne do czego mogę się przyczepić, to zbyt jaskrawe światło na wizualizacjach dziennych. Najlepszy moim zdaniem wieczorny render, tam poprawiłbym noise na niebie, ale nie wiem, czy to postimg tak nie skompresował. Pozdrawiam!
    http://www.behance.net/bobek1 || www.rockstarwonderland.com
    Podziękowania funkybeat podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

Za mocno na dziennych, ale wieczorny miodzio

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dziękuję za uwagi. Co do przepaleń, były one zamierzone, nie ujmuje to samym renderom a detal nie traci się aż tak bardzo, natomiast moim zdaniem zyskaliśmy fajne uczucie mega słońca i pogody o jaką modli się każdy polak jadący nad morze .

Member
    Awatar rly
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo ładnie , może faktycznie trochę przepalone.Szkoda ,że przy takim warsztacie odpuściłeś trochę, szczególnie w ujęciu barowym mapowanie boczne deski progowej i złe ustawieni tekstur w kolejnych deskach (widać szwy w połowie deski).Poza tym pozamiatane bardzo fajne światło dzienen i wieczorne.W nocnym opracowałbym jescze and piaskiem, ale to moze moje czepialstwo.
    vizuall.info

Member
    Awatar vindykator
    Podziękowania

Domyślnie

Ten efekt lekkiej nieostrości który szczególnie widać w ujęciu barowym dodałeś w PS czy to kwestia ustawień corony ?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Użyłem ArionFX for Photoshop.

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

wieczór pełna profeska front się należy Z czepialstwa pomine to co chłopaki pisali, mi najbardziej w dziennych ujęciach nie podchodzą shadery drewna są płaskie i nienaturalne wszystkie na jedno kopyto zrobione pobaw się glossami i ior naprawdę możesz dostać fajny efekt, kolejna sprawa światło dzienne za mocne i za ostre cienie jak na to co pokazałeś jako tło Większy size słońca i mały parametr mocy dąłby ci super efekt dwa pozbyłbyś się tego prześwietleni, na koniec brakuje mi perspektywy powietrznej dzięki temu miałbyś fajniejszy efekt głębi
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

× tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!
    × nie 1 użytkownik(ów) ma inne zdanie na ten temat

Uprawnienia umieszczania postów