Skocz do zawartości

Restauracja na plaży, Władysławowo.


funkybeat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zamieszczam pracę jaką wykonałem jakiś rok temu dla biuraarchitektonicznego z Krakowa. Robione w 3ds max, Corona i Photoshop.

Zapraszam do krytykowania i dyskusji :).

 

ILIARD_PRIVATEBEACH_CAM01_020.jpg

 

 

ILIARD_PRIVATEBEACH_CAM02_010.jpg

 

 

ILIARD_PRIVATEBEACH_CAM04_010.jpg

 

 

ILIARD_PRIVATEBEACH_NIGHT_020.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez funkybeat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję za uwagi. Co do przepaleń, były one zamierzone, nie ujmuje to samym renderom a detal nie traci się aż tak bardzo, natomiast moim zdaniem zyskaliśmy fajne uczucie mega słońca i pogody o jaką modli się każdy polak jadący nad morze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie , może faktycznie trochę przepalone.Szkoda ,że przy takim warsztacie odpuściłeś trochę, szczególnie w ujęciu barowym mapowanie boczne deski progowej i złe ustawieni tekstur w kolejnych deskach (widać szwy w połowie deski).Poza tym pozamiatane bardzo fajne światło dzienen i wieczorne.W nocnym opracowałbym jescze and piaskiem, ale to moze moje czepialstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczór pełna profeska front się należy:) Z czepialstwa pomine to co chłopaki pisali, mi najbardziej w dziennych ujęciach nie podchodzą shadery drewna są płaskie i nienaturalne wszystkie na jedno kopyto zrobione pobaw się glossami i ior naprawdę możesz dostać fajny efekt, kolejna sprawa światło dzienne za mocne i za ostre cienie jak na to co pokazałeś jako tło Większy size słońca i mały parametr mocy dąłby ci super efekt dwa pozbyłbyś się tego prześwietleni, na koniec brakuje mi perspektywy powietrznej dzięki temu miałbyś fajniejszy efekt głębi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności