Skocz do zawartości

Zadania rekrutacyjne i znaki wodne


groch

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

chciałbym zapytać Was, co sądzicie o dodawaniu znaków wodnych do zadań rekrutacyjnych / próbnych. Przeszedłem parę testów, które po wysłaniu zadania pozostały bez żadnego odzewu pomimo zapewnienia, że otrzymam odpowiedź. Moim zdaniem dojrzały pracodawca powinienem zrozumieć umieszczenie znaku wodnego na mojej pracy, ale dla pewności wolę zapytać - czy to może być w jakiś sposób obraźliwe dla pracodawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie pracuje freelance ani pracy nie szukam (narazie) ale zawsze umieszczalbym znak wodny na probnym zleceniu (probne zlecenie samo w sobie jest dla mnie czyms bardzo podejrzanym - portfolio nie wystarczy?).

Nawet jesli robilbym dla kogos zlecenie za ktore mam otrzymac wynagrodzenie to dopoki to wynagrodzenie nie jest na moim koncie na kazdy render pakowalbym znak wodny. Dopiero po kilku zleceniach i po nabraniu odrobiny zaufania do zleceniodawcy bym ze znakiem wodnym odpuscil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portfolio nie wystarczy

nie, szczegolnie jak ktos wrzuca malo komercyjne rzeczy. Od jakosci bbywa wazniejsze jak sie z taka osoba pracuje, a tego nie da sie okreslic ogladajac portfolio.

 

Ale zgadzam sie, ze nikomu nie bedzie przeszkadzal znak wodny na tescie. Mam znajomego, ktory wysylal zaszyfrowane dane i przesylal klucz po wplynieciu przelewu. Delikatnie mowiac, nie zostal rekinem branzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności