Skocz do zawartości

Everyone - krótki film reklamowy


Giger

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Chciałem Wam pokazać krótki film, który zrobiłem na konkurs "G&G Your Greatest Glory 2016". Tematem konkursu był film reklamowy promujący markę G&G - producenta airsoftowych replik broni. Mój film zdobył w tym roku główną nagrodę i dodatkowo nagrodę kreatywną. Jest to sytuacja dość wyjątkowa bo do tej pory w historii tego konkursu nie zdarzyło się żeby ktoś otrzymał aż dwie nagrody:)

 

Prace nad filmem trwały ponad 8 miesięcy z czego większość czasu pochłonęło mi zaprojektowanie i wykonanie kostiumu obcego. Poza kostiumem, większość prac takich jak storyboard, koncepty, montaż czy zdjęcia - wykonałem sam. Modele i animacje 3d statków obcych i repliki karabinu wykonał Arkadiusz Małek. Model, animację i 3d tracking maski obcego zrobił Piotr Łopatniuk. W filmie wystąpili kumple z ekipy NGA, zaś główną rolę żeńską zagrała moja żona. :)

 

Nie byłem pewien czy ten film kwalifikuje się na forum mx3d ale kolega mnie namówił więc niech mu będzie. :) Poniżej wrzucam film w wersji z angielskimi napisami. Dostępna jest też wersja polska (link na końcu filmu). Jeżeli ktoś jest zainteresowany procesem produkcji - to pod filmem wrzucam też krótki "making of". Można tam zobaczyć m.in. jak powstawał kostium. :)

 

[video=youtube_share;FrD_bC73-CM]

 

A tutaj "making of" :

 

[video=youtube_share;HI1CpTsOBb8]

 

Mam nadzieję, że Wam się spodoba. :) Musicie wiedzieć, że nigdy wcześniej nie robiłem czegoś tak złożonego. Tym samym proszę o wyrozumiałość bo filmy to tylko moje hobby. Jestem filmowym samoukiem a zawodowo zajmuje się grafiką 2d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Już chwaliłem, ale mogę to zrobić jeszcze raz.

Bardzo fajny kawał science-fiction. Mega inspirujący dla każdego młodego grafika materiał i podejście.

 

No i gratulacje, dołączyłeś do grona ludzi którzy coś skończyli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Super reklama w klimacie komedii.

Reżyseria i montaż można by dopracować, ale reszta elementów i model obcego świetny. Scenariusz MEGA fajny.

michalo nazwał Cię amatorem [w kontekście profesjonalizmu] - myślę że błędnie :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nazwał amatorem :)

Mam nadzieję, że Wam się spodoba. :) Musicie wiedzieć, że nigdy wcześniej nie robiłem czegoś tak złożonego. Tym samym proszę o wyrozumiałość bo filmy to tylko moje hobby. Jestem filmowym samoukiem a zawodowo zajmuje się grafiką 2d.

 

Zamierzona ironia z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności