Podziękowania Podziękowania:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Affinity Photo rusza na windows, rabat 20%

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Podrzuc potem linka do tematu na forum, to potestuje i cos skomentuje zeby wiekszy ruch byl ;)
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej, pytałem o to w wątku o designerze, ale tam cisza więc się wtrące tutaj :)

Jak to jest z czytaniem plików z Illustratora - .ai/.pdf-y. Chodzi mi o maskę przycięcia/kadr - clipping mask - coreldraw i inkscape nie czyta tego i zawsze ucina grafikę. Czy Designer robi tak samo?

W trailu nei zdążyłem tego sprawdzić niestety.

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Mnie czyta clipping mask bez problemu - jest obrazek i jest na nim krzywa ktorej mozna sie pozbyc i obrazek nie jest obciety. Nawet calkiem skomplikowane gradienty mi wczytal ze starych projektow AI bez rasteryzowania ich. Trzeba jednak uwazac w przypadku AI bo wczytuje tylko te, ktore zawieraja komponent PDF. Jesli tego nie maja to nie czyta ich w ogole.
    Nigdy nie bedzie to idealne rozwiazanie - wczytywanie starych plikow z innego softu. Ja poczekalem z zakupem do momentu, kiedy zaczalem robic nowe projekty w calosci w Designerze. Ale wciaz zostalo mi sporo starych AI i czasem musze do nich siegnac. Zdazyly mi sie sytuacje ze klalem bo nie zapisalem sobie kompatybilnego pliku z PDF i teraz sie mi nie otwiera. Ale to nie wina Designera w koncu. Za jakis czas zapomne o AI jak sie zestarzeja przeszle projekty i nie bede musial do nich siegac ;)
    Ostatnio edytowane przez Nezumi ; 10-03-17 o 09:43
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki wielkie za odpowiedź. Świetna alternatywa do tych dwóch pozostałych tłuściochów.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Uprawnienia umieszczania postów