Skocz do zawartości

Jaga - Legendy Allegro


Pan News

Rekomendowane odpowiedzi

@ Nezumi - w sumie to chyba jest naturalne, że na forum poświęconemu konkretnej dziedzinie ludzie rozkładają to na czynniki pierwsze. Jeśli byś wysłał scenariusz na forum polonistów to na 100% dostałbyś różne sugestie co do języka. Raczej nie wysyłałbyś żartu o żabie na takie forum ot tak sobie tylko z jakiegoś powodu. Chyba, ze robisz reklamę ;) Chociaż fakt, że niektórzy przesadzają w drugą stronę.

 

@ Baggins - w sumie to nie tyle krytyka co moje przemyślenia. Co mi się nie podobało ale nie znaczy, że ma to być zmienione. Po prostu jak to widzę. Może się przydać, może się nie przydać. Akurat ja nie mam nastawienia jak niektórzy, żeby Ciebie zmieniać ani co robisz. To działa odwrotnie. Jak Ty będziesz chciał to możesz wysłuchać rad, uwag itp. i robić z nimi co zechcesz ale na pewno nie robię za wyrocznie. Na pewno nie ma sensu polemizować i się kajać za filmy bo to jest bezcelowe jak sam zresztą napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widze, ze temat scrola odbil sie anty na mnie (niby expert ze mnie), a chodzilo mi tylko o takie tam zwrocenie uwagi czy tak ma byc. Bo pierwsze co po ogladnieciu to szukalem orginalu Jagi, bo myslalem, ze to framerate jest skopane przez jakiegos kolejnego wrzucajacego na yt. Czy moze jednak jest ta produkcja do pobrania w formie pliku avi? mpg?

Moze zle sie wyrazilem poprzednio, produkcja jest swietna i bardzo mi sie podoba jak i poprzednie. No i czekam na dalsze przygody.

 

A teaser bez filtru w koncu pokazuje jak to trzeba sie napocic aby zrobic produkt koncowy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że scenariusz bardzo mnie ujął. Bardzo dobrze obrazuje on to co obecnie dzieje się na świecie. Mam na myśli zniewolenie przez illuminati, bilderberg grup itp. przeciw silom matki natury. Brawo

 

yhm też od razu to zauważyłem i bardzo doceniam podjęcie tak trudnych tematów i przez to ryzykowanie swoim życiem twórców tego odcinka legend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że scenariusz bardzo mnie ujął. Bardzo dobrze obrazuje on to co obecnie dzieje się na świecie. Mam na myśli zniewolenie przez illuminati, bilderberg grup itp. przeciw silom matki natury. Brawo

Ale zły soundtrack dali!

 

Platige = Illuminati Confirmed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to całe kungfu na końcu było by rewelacyjnie, ale nawet pomijając ten fakt, jest bardzo dobrze. Może powinniście te legendy robić bez dialogów :P Dużo bardziej wyrazisty odbiór ma to wszystko bez tego "czerstwego humoru".

Wiem, że znowu narzekam, ale tak już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności