Skocz do zawartości

Trailer do "KUKUŁKA"


agdybybyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolejna Legenda Allegro? hehehe

 

Gratuluję wytrwałości! Nie wiem dokładnie co przed chwilą obejrzałem ale myśle, że poświęcę te 60 minut żeby zobaczyć i ocenić twój twór w całości. W końu 3,5 roku (2) pracy to kupa czasu.

 

Wrzócisz to gdzieś publicznie? Daj więcej info o tym projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst na końcu - przyznaję, że nie wiem co dokładnie ma znaczyć, bo po angielsku to jakiś google translate z bułgarskiego.

 

Gratulacje ukończenia. Ja tam uważam, że dajesz Dziadku radę z tym bezkompromisowym podejściem. Niech się młodzież uczy, że do robienia filmów głównie potrzebna jest decyzja i chęć. Paru mega płodnych youtuberów, których poznałem ma podobne podejście. Kojarzy mi się z młodością.

 

Estetyka to nie jest moja, 60 minut by mnie pewnie zabiło, ale i tak gratulacje.

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jutrzenka.... masz problem, a ja mam film...:)))

@Baggins.... Mistrzu ma znaczyć, że jak nie wróci humanizm to film nie będzie w kinach.... więc nie będzie, co oznacza, że nie ma znaczenia co znaczy ten napis. Estetyka....???.... fakt... mordobicia.... nie ma....:))))))))))). Powalczę w rejonach gdzie zachowała się estetyka.... Malczewskiego i Leśmiana.... jak znajdę takie miejsce.... najważniejsze, że skończyłem i to w zasadzie.... sam.... z muzyką włącznie....:))). Dziękuję za gratulacje.... mam twardą dupę....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, drocze się z tobą i żartuje.. zawsze pozytywnie komentowałem twoje filmy i byłem po twojej stronie :P po prostu już trochę te tematy sa komediami więc postanowiłem się zabawić. szkoda że nie udostępnisz ale w pełni rozumiem. zapomniałem ci z tego wszystkiego pogratulować :P skończyć 3 roczny projekt nielada szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek nie potrzebuje LSD zeby tworzyc w takim samym stylu. Ale ale musze przyznac Dziadku ze ogladajac bez dzwieku ma to pewien urok. Ten porypany swiat ktory tworzysz.

 

Szczerze mowiac skrytykuje Cie jedynie za to ze do tej pory nie wpadles na ten pomysl by zaczac rowniez eksperymentowac w unikalny sposob z architektura i roslinnoscia... Jak juz robisz porypany Swiat to moze idz na calosc. Jak sie widzialo twoje poprzednie produkcje wydaje mi sie ze zawsze skupiasz sie na jkims elemencie a reszte olewasz takim standardowym cieplym moczem. Masz kilka elementow fantastycznych kiedy reszta jest calkowicie zwykla i realistyczna. Abstrachujac juz od technologii, wykonania i samej historii bo wiemy ze tu nie twa rola. Wciagnij w to cale "humanistyczne" tworzenie kazdy element obrazu. Mysle ze wtedy nabraloby to jakiegos jednolitego stylu. Zrob porypane krzesla, porypane budynki, porypana roslinnosc, porypana wode i tak dalej.

 

Anywyay I tak wiemy ze to po tobie splywa :) bo my nie jurorzy heheh a przede wszystkim nie humanisci :)

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ukończenia, ogromny projekt jak na jedną osobę. Życzę powodzenia na festiwalach.

 

Muzykę też robiłeś sam? Bo wydawało mi się że do poprzednich animacji robił ktoś inny. Muzyka przyjemna i pasuje, tylko odczułam taki zgrzyt jak ptaszysko nagle zaczęło śpiewać, ten męski śpiew nie pasował do reszty.

 

Trailer jako całość jakoś mnie nie wciągnął, być może za daleko mi do humanistów, wolę nauki ścisłe.

Ale bardzo mi się podoba pierwsze ujęcie z żółtym piórem w tle ciemnych domów, takie malownicze, i utkwiła mi w pamięci kompozycja z trąbką owiniętą o skrzypce na szachownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norden...nie żebym Cię uczył porypaństwa, a mam predyspozycje....:)))... nie zapominaj o kontraście, który może je podkreślić....:)... sztuczka najstarsza na świecie...!!! Jest to film muzyczny.... jak przywrócić humanizm po ciemnogrodach, a nawet instrukcja jak to zrobić...większego porypaństwa nikt nie wymyślił nie mówiąc o zrobieniu...:))))

Utopia przy tym to mikro Pikuś....!!!!... a głupota Marvelowska urasta do głupoty wszechświetlnej....:)))))))))))))... bo wszystko jest tu nowe świeże i NIEskopiowane.....!!!... i to może być "słabością" tego filmu, bo nawet juror może się pogubić.... czego mu życzę....!!...:)))... chociaż poprzedni trailer sporo nawygrywał.... nawet Award of Technology.... w Seulu.... za 480p....:)))

 

Ania.... w trailerze nie bardzo zadbałem o muzykę, w filmie... jestem z niej bardzo zadowolony.... bo to film muzyczny.

Głoś nie pasuje...??... humanizm też teraz nie pasuje....:))))))))))... teraz do niczego.... będę to zmieniał....!!!!...:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norden...nie żebym Cię uczył porypaństwa, a mam predyspozycje....:)))... nie zapominaj o kontraście, który może je podkreślić....:)... sztuczka najstarsza na świecie...!!! Jest to film muzyczny.... jak przywrócić humanizm po ciemnogrodach, a nawet instrukcja jak to zrobić...większego porypaństwa nikt nie wymyślił nie mówiąc o zrobieniu...:))))

Utopia przy tym to mikro Pikuś....!!!!... a głupota Marvelowska urasta do głupoty wszechświetlnej....:)))))))))))))... bo wszystko jest tu nowe świeże i NIEskopiowane.....!!!... i to może być "słabością" tego filmu, bo nawet juror może się pogubić.... czego mu życzę....!!...:)))... chociaż poprzedni trailer sporo nawygrywał.... nawet Award of Technology.... w Seulu.... za 480p....:)))

 

Ania.... w trailerze nie bardzo zadbałem o muzykę, w filmie... jestem z niej bardzo zadowolony.... bo to film muzyczny.

Głoś nie pasuje...??... humanizm też teraz nie pasuje....:))))))))))... teraz do niczego.... będę to zmieniał....!!!!...:))))

 

Jestes gorszy od PiSu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANIEL ZAGÓRSKI

oraz Muzeum Kinematografii w Łodzi

ZAPRASZA

do Kina Kinematograf

Łódź, pl. Zwycięstwa 1

W dniu 30 stycznia (poniedziałek) o godz. 18

Wstęp wolny

 

kukulek-1.jpg

 

NA PREMIERĘ DWÓCH FILMÓW

„KUKUŁEK”

60 minutowy muzyczny film animowany

o przywracaniu humanizmu, zatraconego w kolejnym ciemnogrodzie.

Ostatni trailer do filmu:

Pierwszym trailerem był film „UTOPIA”, który tak w wersji 4 min. jak i 1 min.

uczestniczył w wielu konkursach festiwalowych w kraju jak i na świecie

zdobywając nagrody:

Award of Technology w Seulu,

I miejsce - Toronto

i II miejsce w Koninie

na najstarszym festiwalu filmów niezależnych w Polsce.

 

emigracja-1.jpg

 

oraz drugi film premierowy

„EMIGRACJA WEWNĘTRZNA”

8 minutowa animowana impresja.

Długo walczysz aby urosły ci skrzydła, a gdy już są, zaczyna się prawdziwy problem... musisz się na nich wznieść, a latanie to nie są żarty.... życie jest bardzo turbulentne...:)

Mówię to ja autor filmu i Mistrz Polski z 1991 roku w lataniu precyzyjnym na motolotni.... teraz dzielę się z Wami tym, co lecąc, zobaczyłem wtedy wewnątrz siebie.

 

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z Danielem Zagórskim, reżyserem filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

definicja ze słownika języka polskiego:

 

normalny

1. «taki, jaki powinien być»

2. «najczęściej spotykany»

3. «zdrowy psychicznie i fizycznie»

4. «mający wszystkie przypisane sobie cechy, typowy»

 

jak będziesz taki niczego nie stworzysz...

tylko nietypowi są twórcami.... :)))))

zamknąć twórców tworzą nowe...!!!...:))

a nowe jest stresujące dla NORMALNYCH...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności