Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Postac3d: HacTao

Member
    3D Award 3D Award
    Awatar RK
    Podziękowania

Domyślnie Postac3d: HacTao

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Strasznie dawno mnie tu nie było- witam koleżeństwo ponownie. Taki mi się stworzył ludek. Blender+3dCoat, PBR. Szykowany pod Unreal, poniżej 20 000. W tej chwili- jak widać- baza kolorów i kształtów ustawiona, pora na detal typu linie blach, odrapania, okopcenia, napisy eksploatacyjne itd.
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HacTao.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	79.7 KB
ID:	103014   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HacTao 00.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	81.8 KB
ID:	103012   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HacTao 01.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	142.2 KB
ID:	103011  

Member
    Awatar Piro
    Podziękowania

Domyślnie

early HL2 - bardzo, propsuje. Tylko geometria przy biodrach ikołnieżu straaasznie gęsta, nie wiem czy potrzebna taka. No i czarne/ciemne tekstury ni ewyglądają dobrze, bo mało co widać. Trochę jaśniejsze + czarne akcenty byłyby lepsze IMO - no chyba że to kwestia oświetlenia.
    For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.

Member
    3D Award 3D Award
    Awatar RK
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki stary. Tak, światło swoje zawiniło, ale też rzecz w tym, że chcę mieć z czego odrapywać w detalach. Ot- kaprys tak naprawdę. Jakieś drobne, czerwon...awe akcenciki, napisy eksploatacyjne i myślę że będzie w miarę ok.

Uprawnienia umieszczania postów