Skocz do zawartości

Problem z płyta/zasilaczem.


rice

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam mały problem z płytą główną albo zasilaczem i być może ktoś miał podobny objaw. Otóż od pewnego czasu gdy uruchamiam komputer po dłuższym czasie (np po nocy) to ma dziwny objaw tj zapala się lampka czerwona, niczego z dysku nie zaczytuje i doslownie tak stoi z 10s i sam się wyłącza następnie po 2-3s sam się włącza i czasem ładuje system i jest spoko a czasem mysli 10s i znowu się wyłącza i po 2-3s włącza i później jest spoko. 2 cykle tej głupoty to najwiecej ile zaobserwowałem. W tym czasie oczywiscie nie wydaje żadnych sygnałów dzwiękowych. Zasilacz to xfx core 80 bronze 550, płyta asrock p67 pro3. Może miał ktoś coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no wlasnie z ramem mialem jakis czas temu przeboje bo dwie kosci po 8gb mam 1.5v a dwie po 4gb 1.65v i mimo że niby obie powinny śmigać na 1600mhz to co jakis czas walilo bluescreenami i musialem zmnijeszyc na 1333mhz. Teraz bluescreenów nie ma wcale. Myslisz ze to przez te ramy?

Troche to dziwne bo mam już je ponad rok a ten problem który opisalem zaczął się jakiś miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności