Skocz do zawartości

Kino domowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

w poprzednim poście podzieliłem się z wami prostym modelem 3D kinkiet drewniany wykonany na własne potrzeby.

Prezentowana praca teraz również jest formą zagospodarowania niepotrzebnego pomieszczenia na centrum rozrywki.

 

5822fcf906a43_gal_big.jpg

5822fcf9c59c5_gal_big.jpg

5822fcfb72b2c_gal_big.jpg

5822fcfd23f68_gal_big.jpg

 

Cały projekt również tutaj:

http://www.visualimage.pl/pl/portfolio/wizualizacje-3d/wizualizacja-kona-domowego-adaptacja-pomieszczenia-na-centrum-rozrywki

 

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez visualimage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Fajny pokoik.

To co rzuciło mi się w oczy to błędy na znaczku Dolby i wtapiająca się w dywan donica.

A tak dodatkowo chyba za mocno dałeś światło z rzutnika. W niezadymionym pomieszczeniu raczej nie widać tak mocno snopu światła.

 

Masz true HD a gdzie subwoofer?

 

BTW - jak wsatwiasz obrazki to bez "view-source:" między znacznikami IMG

Edytowane przez Bombee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z technicznego punktu widzenia to ten znaczek Truehd to tak dla picu jest bo konfigurację tu masz 5.1 a trueHD to w 99% 7.1. Dwa, to w takich pokojach głośniki są ukryte, co by tutaj pomogło bo nie wyglądają za dobrze a fronty są za wysoko. Tweeter powinien być na wysokości ucha jak siedzisz.

Sprawa trzecia. jak już robisz takie wizki to bądź na czasie. Teraz rządzi ATMOS więc co najmniej dwa sufitowce powinny być :) Także finalnie to 7.1.2 lub 7.1.4. Ewentualnie budżetowo 5.1.2 :) Ostatni cyferka to ilość głośników sufitowych. A i drugi sub by się przydał z przodu.

Sam pokój jest za jasny.

Przy takim idealnym prostokącie, kanapa powinna być na środku a drzwi z tyłu. Doniczkowy stoi połową na podłodze, kto tak stawia kwiatki? Albo na podłodze albo na dywanie. W ten sposób dosyć dziwnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie zboczenie ;)

BTW - powinien być tam gdzie kwiatek, albo w ostateczności koło centralnego ;)

No i trochę te tylne kolumny mało jak satelity wyglądają ;)

 

Ale generalnie - bardzo mnie się podoba!

:)

 

- - - Połączono posty - - -

 

ApaczoS - teoretycznie 99% a praktycznie jest na odwrót ;)

A jak by się chcieć jeszcze czepić, to i kolumny są za blisko ścian. O tylnych nie mówiąc ;)

 

No ale mówimy tutaj o samej wizce - a ta mi się podoba.

 

I tak na marginesie: bardzo fajna stronka z której można czerpać garściami inspiracje do takich pomieszczeń:

http://www.minhembio.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję za wszystkie uwagi :) są super i na pewno informacje odnośnie ustawień kolumn i ducha czasu uwzględnię jak zacznę to budować w realu. Prawdopodobnie powstanie wtedy prawidłowa wizualka za nim zacznę budować. Na chwilę obecną była to taka sobie wizualizacja zagospodarowania pokoju i tak jakoś to sobie widziałem.

Fakt donica na 100% do wywalenia z tego dywanu :)

Jeszcze raz pozdrawiam i powiem tylko że super się czyta takie posty.

 

No tutaj jest inna wersja tego kina:

kino4.jpg

http://www.360.visualimage.pl/kino-dwa/index.html

Edytowane przez visualimage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności