Skocz do zawartości

Teczka Animacji: jules fae poland


jules fae poland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowiłem wrzucić coś od siebie, nie jest to nic wysokich lotów jednak może doda mi to motywacji. Sklejone testowe rendery wrzucone w ciąg więc wybaczcie braki stylistyczne ;)

 

W kwestii przywitania.

W końcu zdecydowałem się na 3d trochę bardziej serio, po drobnej eksploracji różnych działów i paru projektach doszedłem do wniosku, że to jednak animacja daje mi najwięcej satysfakcji. 4 miesiące temu zainstalowałem 3ds maxa i poszedłem do bardzo mało prestiżowego collegu w UK, wcześniej miałem trochę zabawy w Blenderze. Mówiąc mało prestiżowy mam na myśli to ,że student reel'e aż kłująw oczy, mimo wszystko chcę dołożyć starań i robić o wiele więcej w swoim zakresie.

Animator's Survival kit dotarł pod choinkę więc miejmy nadzieję ze 2017 obrośnie w parę znośnych dla oka shotów.

Tutaj mam pytanie dla trochę większych wyjadaczy w temacie. Jak wygląda wasza praktyka? Ile czasu poświęcacie na co itd? Kiedy przeskoczyć na kolejny poziom? jakaś kolejność studiowania? - niecierpliwy jestem jak Boris, którego teczkę zdążyłem przejrzeć chociaż wiem że to wymaga dużo pracy i cierpliwości właśnie. Zabieram się do czytania forum w poszukiwaniu cennych informacji. Pozdrawiam i życzę sukcesów w nowym roku ;)

 

https://youtu.be/kzVImZEfim8

Edytowane przez jules fae poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No i tę niecierpliwość widać ;-)

 

Anim Surival Kit to dobra podstawa, przeczytaj i dopiero potem animuj. Dokup jeszcze How to Cheat in Maya 2014 (niech rok Cię nie zmyli, dalej akutalna).

I wróć z dobrym bouncing ballem.

 

Jak jesteś niecierpliwy to daruj sobie animację. Tutaj potrzeba lat nauki i zagryzania języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ćwiczeń na dzisiaj. Dorwałem trochę materiału z IAnimate, tylko, że feedbacku nie ma. Z ta cierpliwością to trochę taka walka z samym sobą bo późno się zdecydowałem na konkretną naukę. Mam przed sobą 2 lata studiowania i plan wycisnąć z tego jak najwięcej, dlatego człowiek chciał by wszystko już teraz zaraz a materiału nie jest mało. pananimator.pl ląduje na stronie startowej ;)

 

[video=youtube_share;cjhsYYDDLPU]https://youtu.be/cjhsYYDDLPU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności