Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: ThermiT- Saints /animowany teledysk na dzikim zachodzie/

Member
    Awatar w8jek
    Podziękowania

Domyślnie ThermiT- Saints /animowany teledysk na dzikim zachodzie/

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Po wielu miesiącach zmagań między snem, a pracą, mam zaszczyt przedstawić efekt współpracy z Cassiaramone i Maćkiem Żukiem przy animowanym teledysku dla zespołu ThermiT,
    wszyscy wątpiliśmy, czy uda się to skończyć, a jednak!
    Premiera co prawda była w lipcu, ale jako, że zacząłem znowu funkcjonować na tym forum, postanowiłem się z Wami podzielić. Wszelkie komentarze będą mile widziane.

Małym miasteczkiem, położonym gdzieś na zachodzie Stanów, wstrząsa fala brutalnych morderstw. Jedni mówią, że ich sprawcą jest szkaradne, pozbawione twarzy monstrum. Inni przysięgają, że brutalnych egzekucji dokonuje Śmierć we własnej osobie. W ślad za tajemniczym zabójcą pustynie przemierza grupa łowców głów, motywowanych wielką nagrodą oraz jeszcze większym zuchwalstwem.
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sep.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	50.3 KB
ID:	103129   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	color_scripts_small.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	379.3 KB
ID:	103130  

Member
    Awatar Papa Pio
    Podziękowania

Domyślnie

Świetne... i mjusic zacny... forma o której nie mam większego pojęcia, ale mi się podobało, więc chyba jest w porządku... gratuluje ukończenia...
    My name is Bond... WielBłond
    Podziękowania w8jek podziękował

Member
    Awatar w8jek
    Podziękowania

Domyślnie

@Papa Pio
    dzięki, przyznam się, że ukończenie to był najtrudniejszy krok, zwłaszcza, że całość realizacji strasznie się przeciągnęła
    miło, że się podoba!

Çaydanlık
    Srebrna Galeria 3D Award 3D Award
    Awatar Ania
    Podziękowania

Domyślnie

Gratuluję ukończenia.

Animacja trochę sztywna i liniowa, ale biorąc pod uwagę ogrom pracy, ujdzie. Czytelna jest.
    Treściowo nie całkiem w moim guście, ale nie można dogodzić każdemu ;)

Wydaje mi się że w takiej kreskówkowej formie dłuższe przytrzymanie nieruchomych póz, zamiast tych takich małych ruchów które tutaj postacie często robią, wyglądałoby lepiej, ponieważ w tych małych ruchach bardzo wyłazi marionetkowatość rigu i właśnie ta liniowatość i nienaturalność ruchu (dla przykładu palce żebraka, albo barman od frontu, gdyby stał kompletnie nieruchomy wyglądałby lepiej, albo te ruchy głowy i szyi pierwszego gościa niepotrzebne, albo bezryj w scence tuż po plakacie...).

Rysunkowo bardzo fajnie. Kolory może trochę za ostre miejscami.
    Ostatnio edytowane przez Ania ; 17-01-17 o 15:24
    o homepage o demoreel o WIP::Nepentes
    Podziękowania w8jek podziękował

Member
    Awatar w8jek
    Podziękowania

Domyślnie

@Ania
    dzięki,
    trudno się nie zgodzić, że w wielu miejscach kuleje to i owo, na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że za duży projekt, za mało czasu i robiliśmy to tylko w 3 osoby po godzinach, ale udało się skończyć i następna pójdzie lepiej!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów