Skocz do zawartości

ThermiT- Saints /animowany teledysk na dzikim zachodzie/


w8jek

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu miesiącach zmagań między snem, a pracą, mam zaszczyt przedstawić efekt współpracy z Cassiaramone i Maćkiem Żukiem przy animowanym teledysku dla zespołu ThermiT,

wszyscy wątpiliśmy, czy uda się to skończyć, a jednak!

Premiera co prawda była w lipcu, ale jako, że zacząłem znowu funkcjonować na tym forum, postanowiłem się z Wami podzielić. Wszelkie komentarze będą mile widziane.

 

Małym miasteczkiem, położonym gdzieś na zachodzie Stanów, wstrząsa fala brutalnych morderstw. Jedni mówią, że ich sprawcą jest szkaradne, pozbawione twarzy monstrum. Inni przysięgają, że brutalnych egzekucji dokonuje Śmierć we własnej osobie. W ślad za tajemniczym zabójcą pustynie przemierza grupa łowców głów, motywowanych wielką nagrodą oraz jeszcze większym zuchwalstwem.

[video=youtube;LVsMBc6M-OM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gratuluję ukończenia.

 

Animacja trochę sztywna i liniowa, ale biorąc pod uwagę ogrom pracy, ujdzie. Czytelna jest.

Treściowo nie całkiem w moim guście, ale nie można dogodzić każdemu ;)

 

Wydaje mi się że w takiej kreskówkowej formie dłuższe przytrzymanie nieruchomych póz, zamiast tych takich małych ruchów które tutaj postacie często robią, wyglądałoby lepiej, ponieważ w tych małych ruchach bardzo wyłazi marionetkowatość rigu i właśnie ta liniowatość i nienaturalność ruchu (dla przykładu palce żebraka, albo barman od frontu, gdyby stał kompletnie nieruchomy wyglądałby lepiej, albo te ruchy głowy i szyi pierwszego gościa niepotrzebne, albo bezryj w scence tuż po plakacie...).

 

Rysunkowo bardzo fajnie. Kolory może trochę za ostre miejscami.

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ania

dzięki,

trudno się nie zgodzić, że w wielu miejscach kuleje to i owo, na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że za duży projekt, za mało czasu i robiliśmy to tylko w 3 osoby po godzinach, ale udało się skończyć i następna pójdzie lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dorzucam (niedawno publikowaną) chyba lepiej przyswajalną (bo tylko minuta) wersję,

to raczej taki trailer powstały z przemontowania teledysku pod miks utworów z całej płyty

obecnie kończę coś nowego w zupełnie innym klimacie, po ponad roku wydaje mi się, że jest jakiś progres, ale to pochwale się za jakiś czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne.

Na początku przeszkadzał mi sposób chodu postaci ale potem jakoś podpasował mi do klimatu i muzy, wiec generalnie ok.

Fajne rysuneczki.

 

Jedyna sprawa to dzieciak, który wygląda na jakieś 5-6 (może więcej) lat a nie niespełna rok - co wynika z zawinięcia w kocyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo- to prawda, główny problem z postaciami był, że nie były przygotowywane pod ujęcie tylko w taki sposób, żeby można było je wykorzystać w wielu scenach, stąd często jest to widok z profilu lub frontu, a dzieciak faktycznie był pierwszym lepszym mimo, że jest to dosyć kluczowa postać, nic nie zostaje tylko wyciągać wnioski na przyszłość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności