Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [WIP] Nepentes

Çaydanlık
    Srebrna Galeria 3D Award 3D Award
    Awatar Ania
    Podziękowania

Domyślnie [WIP] Nepentes

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Postanowiłam jednak założyć wątek. Pierwsze plany tej animacji sięgają roku 2013.
    Temat klasyczny i oklepany, niestety nie jestem na forum jedyna która miała taki pomysł, trudno. Zobaczymy kto pierwszy skończy, ja liczę że zajmie mi jeszcze co najmniej 3 lata ;) Obecnie mam tylko kilka godzin tygodniowo czasu na to.

Całość obejmuje około 40 scen, wrzucam jedną z czterech już animowanych, reszta jest na etapie animaticu.

Tu render testowy, tło jeszcze będzie malowane, ale shadery będą w tym stylu.
    Generalnie tła i tekstury będą malowane pędzlem na kartce.

i wyrenderowana testowo inna scena

Wrzucam też kilka konceptów.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	A0701.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	32.5 KB
ID:	103153  
    Ostatnio edytowane przez Ania ; 12-01-17 o 08:08

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ale to jest przefajne :D Fajny styl i animcja zapowiada sie bardzo dobrze. Powodzenia i wytrwałości !

Trzeba subskrybować wątek

Member
    Awatar Papa Pio
    Podziękowania

Domyślnie

Wygląda spoko... co to jest za temat, i kto jeszcze na niego wpadł? - czyżby historia rycerza, królweny i złego smoka? Jeśli tak to nie ma sprawy - te opowieści nie nudzą się nigdy :P... Scena z Q-niem zacna, czy to efekt końcowy? Przyjdzie czekać :D
    My name is Bond... WielBłond

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Świetnie się to zapowiada. Szkoda, że premiera dopiero za 3 lata :P

Çaydanlık
    Awatar Ania
    Podziękowania

Domyślnie

Papa Pio - nooo jakiś kot z dynią na głowie wymyślił identyczny temat, ale styl jednak inny (mam nadzieję że historia też, nie znam twojej). I znasz pewnie "850 meters", ale to już większy team robił.
    Scena jeśli chodzi o animację to raczej finalna (tylko brakuje peleryny, którą właśnie riguję), ale wygląd to na razie tylko OpenGL prosto z viewportu. Wygląd tego z krukami bardziej zbliżony do finalnego.

Member
    Awatar blinq
    Podziękowania

Domyślnie

Wygląda bardzo ciekawie. Ale popracowałbym jeszcze nad animacją - jeszcze dosyć mocno kuleje.
    Trzymam kciuki i życzę powodzenia :)

Member
    Awatar Nathanielxd
    Podziękowania

Domyślnie

No właśnie mi się tak jakoś skojarzyło z 850 meters.
    Fajna stylówa - przypomina mi jakąś starą dobranockę, którą w dzieciństwie oglądałem, ale nie mogę sobie przypomnieć jaką :P
    Trzymam kciuki i wytrwałości życzę.

Member
    Awatar Papa Pio
    Podziękowania

Domyślnie

850 meters zagościł u mie w domu na dobre - moje chłopaki (3 i 8 lat) krzyczą czasem "Fejvrit fortjuun JEEEEE!!!"
    Już po ilości bohaterów widzę, ze Twoja opowieść jest zupełnie inna - u mnie ledwie 2 postacje... no może jeszcze jeden smoczek się pojawi.... na moment... A styl Jak pisano wczesniej pewnie nietrafiony bo ni to żartem ni to serio... ale trudno... konsekwentnie do końca...
    Kilka godzin tygodniowo na projekt? czyżbyś zawodowo też zajmowała sie czymś zupełnie innym niż grafika?...
    My name is Bond... WielBłond

Çaydanlık
    Awatar Ania
    Podziękowania

Domyślnie

blinq - zdaję sobie sprawę z niedoróbek w animacji, ale nie mogę tego dużo bardziej dopieszczać, inaczej w życiu nie skończę. Jest jak jest. Jak widzisz jakiś konkretny błąd, to pisz gdzie i jak i jeśli starczy czasu, postaram się poprawić, albo uwzględnię wskazówkę w następnym shocie.

Papa Pio - aktualnie zajmuję się full time małym dzieckiem, które pozwala animować tylko kiedy śpi. Aż tyle nie śpi, a jak już zaśnie to czeka masa innych robót też... Zawodowo przedtem była grafika, a jeszcze przedtem fizyka i rzeźnictwo.

Pan Animator
    Awatar osael
    Podziękowania

Domyślnie

Ojjjj! To będzie dobre! Bardzo podoba mi się ten styl!
    Faktycznie, tam jest trochę sztywno (szczególnie przy wyskoku, proste nogi - moze przez to nie kupuję tej energii na taki duży skok :-p), ale jak masz tyle roboty to faktycznie, trzeba przymknąć oko. Ewentualnie "poprawi się na poście" :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów