Skocz do zawartości

Mocne Wifii w rozsadnej cenie do streemowania.


Sebazx6r

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem sobie Steamlink w promocji na Steam. Dziś przyszedł. Po kablu działa aż miło jednak po wi-fii, ktore mam nie da sie grac. Defaultowy router UPC jeszcze schowany wskrzynce do tego probówałem starego netgeara. Moze ktos cos poleci w rozsadnej cenie? Jutro jeszcze bede probował z niedziałającym gniazdkiem rj45 pod tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja mam go bezpośrednio w scianie w skrzynce rozdzielczej. W tym pakiecie cenowym co mam było tylko taki cudo. Stamtąd rozdzielam sygnaly na kablu do wszystkich pomieszczen I mogę podlaczyc router do innego kabla. Nie wiem tylko czy wpialem się na 2,4Ghz czy do 5Ghz gdzies zgubiłem ksiazeczke z haslami wiec chyba będę musial się Wpiąc laptopem w router.

 

 

Przestawienie na 5Ghz pomogło, ale naprawilem tez gniazdo. Jakos inne urzadzenia zonki laptop i telefon nie mogly znaleźć tego Wifii wiec przestawiel mspowrotem i zostawiel kabel.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam go bezpośrednio w scianie w skrzynce rozdzielczej. W tym pakiecie cenowym co mam było tylko taki cudo. Stamtąd rozdzielam sygnaly na kablu do wszystkich pomieszczen I mogę podlaczyc router do innego kabla. Nie wiem tylko czy wpialem się na 2,4Ghz czy do 5Ghz gdzies zgubiłem ksiazeczke z haslami wiec chyba będę musial się Wpiąc laptopem w router.

 

 

Przestawienie na 5Ghz pomogło, ale naprawilem tez gniazdo. Jakos inne urzadzenia zonki laptop i telefon nie mogly znaleźć tego Wifii wiec przestawiel mspowrotem i zostawiel kabel.

 

a ja bardzo polecam takie coś:

https://www.ceneo.pl/24715914?se=Uww3lA9YUGXjlRJuFayFFR7H0C1TBDZh&gclid=Cj0KCQiAwc7jBRD8ARIsAKSUBHJGaRgkQMV2gLqX16JseFdmKyyjETSN5xHdMSPEggjXRZaxC1lNC4gaAvh5EALw_wcB

 

kupiłem do telewizora (jest za daleko od routera i sygnał wifi za słaby dla netflixa w 4k)

według producenta do 300 metrów transmituje sygnał sieci po instalacji elektrycznej z przepustowością do 600 Mbit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zwykłe wifi i też nie mogłem grać, okazało się że to ustawienia sieci powodowały spike w pingu co 10-20 s.

pomogło odpalenie komendy przez cmd przed każdą sesją:

 

netsh wlan set autoconfig enabled=no interface=wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności