Skocz do zawartości

[Postac 3D] Natalka


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, ogolnie nazwa byle jaka, bo tak szczerze, to po prostu kolejna proba renderu w Arnoldzie.

 

Jest kilka rzeczy, ktore musze poprawic przy nastepnym projekcie(np. oczy), ale jakos nie moge wciaz zlapac tego idealnego punktu z SSS na nich.

 

Ogolnie jak na podejscie drugie jestem zadowolony, przy nastepnym mam nadzieje bedzie lepiej. W dodatku za 4 dni mijaja 3 lata odkad zalozylem swoja taczke na forum :))

 

 

QbFROmc.jpg

q2eBlbr.jpg

QpTKasg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Twarz fajna, ciekawa, z charakterem. Włosy wszystko psują.

Nie jestem pewna czy to wina fryzury, czy brakuje kawałka tyłu głowy.

Pod przedziałkiem wygląda łyso. Po lewej od przedziałka włosy dziwnie się piętrzą i nienaturalnie układają do przodu.

Warto podzielić włosy na kilka części i czesać osobno, wtedy łatwiej zapanować nad warstwami.

mniej więcej tak jak tu od 2:14 (to jest do blendera, ale zasady można przełożyć na każdy program).

Warto też zrobić następny poziom podziału, na główne kłaki, mniejsze "uciekające" pęczki włosów i pojedyncze rozczochrane włoski - druga połowa tegoż video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade, linki zapisane, bo na pewno sie przydadza. Staralem sie zrobic cos takiego w Zbrushu, w sensie warstwowalem wlosy, ale na koncu i tak wyszlo jak wyszlo :P

 

Niestety, kobiety skomplikowane, kiedys meczylem sie z anatomia i twarzami, a teraz jeszcze czesac sie nauczyc trzeba :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności