× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Exterior: Klinika weterynaryjna

Member

Podziękowania

Domyślnie Exterior: Klinika weterynaryjna

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam, chciałbym wam pokazać moją pracę inżynierską. Zieleń w 100% PS, bo pracuję na laptopie i max by nie uciągnął drzewek
    Co sądzicie o wizkach?

Załączone obrazki Załączone obrazki  
    Ostatnio edytowane przez heliss ; 26-01-17 o 12:56

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

Ładne, ale na dwóch pierwszych ludki są przezroczyste

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

Całkiem całkiem ale mnie bolą materiały nijakie takie
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Member

Podziękowania

Domyślnie

dzięki za miłe słowa

Ludzie celowo w 10% przezroczyści, żeby sie bardziej wtopili w tło, ale może masz rację, że rzucają się w oczy Co do materiałów to obiekt jest projektowany na dzielnicy mieszkaniowej, w dodatku w biedniejszej części miasta, więc nie wypadało za bardzo szaleć z elewacjami

Member
    Awatar drakul
    Podziękowania

Domyślnie

a jak Ty na nie patrzysz to co widzisz,dla mnie słabe. Dobór nieba na 1 i 4 ujęciu bardzo nietrafiony. kadrowanie tez zostawia wiele do życzenia.popracuj na tym jeszcze, zeby bylo na czym oko zawiesić

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jakieś rady, co mogę poprawić dobierając kadry?

Member
    Awatar drakul
    Podziękowania

Domyślnie

szeroko rozumiana kompozycja, układ obrazka,

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

Materiały nie znaczy ze masz dawać jakieś fantastyczne okładziny tylko u ciebie tynki, drewno wyglądają jak to samo tylko mają inna fakturę kiepsko z glossami i reflection , brak porowatości tynku jakiś bump lub normal by się przydał , drewno powinno mieć jakieś podziały deskowania lub płyty szczególnie że przy wejściu masz płyty z drewniana okładziną na reszcie budynku brak , chodnik wygląda jak by nie miał żadnej tekstury to samo się tyczy krawężnika. Co do ujęć zasadniczo jeśli nie pokazujesz obiektu w prawdziwych warunkach świetlnych zgodnych z jego położeniem geograficznym i usytuowaniem względem kierunków świata to ujęcia robi się ze swatałem z za kamery a nie pod słońce. Architekture znacznie ładniej przedstawia się przy użyciu szerokiego konta i z wysokości 80-120 cm położenia kamery
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Uprawnienia umieszczania postów