Skocz do zawartości

Loop


agdybybyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Proszę nie pisać, że to nie jest aninacja, bo mogła by być.... nawet za marny milion i to zł....:), więc to powiedzmy.... projekt. Sponsorzy proszeni są o porządek.... spokojnie i w kolejce, może dla wszystkich starczy.... krzeseł.

Muzyka moja.... gitara + Ipad... do moich obrazków.... miło sobie poeksperymentować w wieku 68 lat jeszcze przed wizytą Alzheimera, Parkinsona i Pana Polipa Złośliwego.

 

z dedykacją dla Nordena.... on uwielbia krzesła...!!...:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że zus cię sponsruje nie możesz się czapiać nas, których na razie nikt nie sponsoruje - apropo "parówek" i "zbędnych".

Domniemywam się, że już nie potrzebujesz forsy. Wnuki, jeśli masz, są już dorosłe. Nie masz obowiązków i możesz sobie bez skrępowania zająć się tym co chcesz i robićto jak chcesz.

Bo i do "parówek" i do "zbędnych" nie muszisz aspirować żeby miećco do garnka włożyć.

 

Jak się mylę to przepraszam.

 

Co do animacji - twój styl zawsze jest dla mnie cięzki w odbiorze. Niektóre obrazy mają dobry klimat, jednak wydają mi się wtórne. Widziałęm już kilka twoich animacji i wszystkie wydają mi się podobne. No ale nie tworzysz dla nas tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo

Nie "domniemywaj się"... są różne obszary i różne spojrzenia... problem w tym żeby je pokazywać, a nie tylko o nich gadać...:)... życzę odwagi...!!!

Skoro poznajesz mój styl to się cieszę... widocznie nie rozmieniam się na drobne...:)))

 

@keajra

fajne selfie...:)

 

@osael

wiem co napiszesz.... przemyśl to jeszcze raz...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Dziadku, masz swój styl. Dawno jak zobaczyłem twoją animację, nie pamiętam jaką ale jestem tu od 2008 roku i pewnie tutaj ją widziałem, stałeś się dla mnie bardzo harakterystyczny. Nie mówie o postach i dyskusjach.

 

Może i te Twoje festiwale są niszowe ale to co jest na topie jest zwykle kreowane dla kasiory. Taki duży wytwór marketingowy ;) Wiec twoja "nisza" ma pewnie więcej wartość niż tzw TOP. CHoć to też pewnie ma drugie dno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku, ja nie bawię się w polowanie na czarownice. To Twój wątek i nie zamierzam tutaj syfić. Ty masz swoje racje, ja mam swoje i na tym gruncie się nie dogadamy.

 

Jeżeli chodzi zaś o Sound, to cóż. Totalnie nie moja bajka, ale muzyka trochę pachnie mi tym złym i bilboardowym Portalem (taka niszowa gra niszowego studia).

W Twoich szortach u mnie ten jest najniżej (na równi z większością). Po prostu 0 storytellingu. Pozlepiane obrazki, które nie mają żadnej ciągłości. A jeżeli mają to cóż - jako widz powiem, że to nie działa. A jeżeli nie chciałeś tego osiągnąć to po co się męczyć z 3D? Zrób prezentację w powerpoint używając clipartów. Nie mam pojęcia co chciałeś tym przekazać. Może warto dodać napisy lub komentarz opisujący co się dzieje.

Najwyżej zaś oceniam (bo chyba warto posłodzić) film, który przygotowałeś o sobie na pewien festiwal (serio dobrze się tego słucha) i szort o latającym krześle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższa pora się usamodzielnić... nie ma być nic opisane co to jest i jak to odbierać... mamy nieskończoną kombinację połączeń w mózgu i to nie zero-jedynkową.... wystarczy tego czasami używać... ja nie atakuje jak tygrys komercji... tylko wabię i wciągam... poezja działa na wszystkich tylko niektórzy się do tego nie chcą przyznać... a dlaczego...????.... nie wiem.

Edytowane przez agdybybyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli przynosi Ci to jakąś formę "ulgi" i pomaga w czymś(?)

zastanawiałem się tylko czy wyciągasz po kolejnych etapach prac jakieś wnioski warsztatowe czy po prostu tak sobie dłubiesz co przyjdzie na myśl(?) wcześniej przynajmniej były to jakieś próby animacji, teraz widokówki z przeplotem tracą mocno na wyrazistości użytej grafiki 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo kto by przejechał życia bez przesiadek.... zmiany celu, zmiany oczekiwań oraz zmiany komfortu.

Przesiadki planowane to duży ładunek emocji, refleksji i oczekiwań. Żadna przesiadka nie jest ostateczna, oczekujemy następnej bardziej spełnionej.

Czas podczas przesiadek kieruje się innymi zasadami... pół sen z poezją jawy obciążonej wątpliwościami...... czas wyjątkowy, doświadczyłeś zatęsknisz za nim...!!!

 

muzyka moja: gitara + ipad (rejestracja gry na żywo)

 

[video=youtube_share;Ied8vmwdulg]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo kto by przejechał życia bez przesiadek.... zmiany celu, zmiany oczekiwań oraz zmiany komfortu.

Przesiadki planowane to duży ładunek emocji, refleksji i oczekiwań. Żadna przesiadka nie jest ostateczna, oczekujemy następnej bardziej spełnionej.

Czas podczas przesiadek kieruje się innymi zasadami... pół sen z poezją jawy obciążonej wątpliwościami...... czas wyjątkowy, doświadczyłeś zatęsknisz za nim...!!!

 

muzyka jak zwykle najlepsza, ale przekaz szablonowy. Przewoźnik przez rzekę, przesiadki, motyw dróżnika na początku podróży koleją w "Sanatorium pod klepsydrą". Mógłbyś pocisnąć coś bardziej. Osobiście złożyłbym zamówienie na jakieś abstrakcyjne pejzaże pod tą przesterowaną muzykę, najbardziej podziała na wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem punktem usługowym... robię co chcę...!!! bo to nie ma kreować mojego zysku..... tylko zysk odbiorcy nawet wbrew jego oczekiwaniom.....:))))

 

napisałem trochę prowokacyjnie z góry znając m.więcej odpowiedź, nie mam cienia nadziei że będzie coś innego niż stała "estetyka" obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie zaprosili Cię na festiwal gdzie przed werdyktem rozmawia się z Jury.... no to trudno się na ten temat wypowiadać... przy takiej okazji pocałuj ich w rękę i nie broń swojego filmu.... to norma...... ale przy pewnych stanach... wie się więcej... niż świadczą o tym fakty....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....jeżeli werdykt Jury na festiwalach jest dla Ciebie faktem alternatywnym... to po co wysyłasz na festiwale i jeszcze wstawiasz na czołówkę swojego filmu wianuszki awardsów.... znaczy się Twoje jest bardziej alternatywne.....:)))))))))))))... :)))))....:))))).... ale skoro wypowiadasz się na temat tego czego nie widziałeś i nie słyszałeś... to budujesz swoją wiarygodność, a nie moją...!!...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zasłaniam, bo nigdy z Tobą nie rywalizowałem... Deamn nawet, by mi to do mojego, małego, ciasnego łba nie przyszło ;) To jakaś baja, którą żyjesz, że wszyscy w koło z tobą rywalizują...

Jeżeli już to motywuję się patrząc na Miyazakiego ;), ale nie na listy nagród. Wystarczy że obejrzę, któryś z jego filmów i aż chce się pracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ruszaj się z miejsca.... a też będziesz rywalizował... nawet jak się będziesz tego bał..... wypromowany Japończyk mnie nie przestraszy jest nie wiarygodny.... Ty masz większą siłę tylko uwierz, że rywalizacja istnieje zawsze.... i wszędzie i w różnych postaciach...:)))... jak już nie ma nikogo albo nikogo nie widzisz to trafiasz na rywalizację z samym sobą... jak jesteś wartością samą w sobie... i to będzie najtrudniejsza rywalizacja....!!!... bo nikt Ci nie pomoże... a życie ma swoje granice...:))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a skąd wiesz ile zabawy w tym, a ile dążenie do sukcesu komercyjnego.... pokazują to znaczy, że chcą być porównani.... nie chcieli by.... nigdy byś o nich nie usłyszał.... chcą trafić w odbiorcę i zrobią wszystko żeby mu dogodzić.... tort nie jest dla wszystkich... ale mają jedyną matkę.... czyli matkę większości..... zniżysz się i dasz upodlić normalności.... będziesz bliżej tortu....:))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności