Skocz do zawartości

Loop


agdybybyl

Rekomendowane odpowiedzi

uhh.. serio? Straszne podejście... ja nie dałbym rady w tym trybie, nawet nie bede próbował ;)

Możliwe, że chcą się pokazać, może nawet niektórzy marzą o karierze, nic w tym złego, ale serio patrzysz na tych ludzi i widzisz rywalizację?

 

https://www.youtube.com/watch?v=r6k1zHXEuk4

 

Sorry dla mnie to co piszesz jest chore, szczególnie w sztuce, w której nie jesteś w stanie zmierzyć miarką czyjegoś sukcesu. Co innego trafia do każdego, bo mamy różne przeżycia i doświadczenia.

 

Dla mnie sztuka jest bardziej dzieleniem się z innymi, niż rywalizacją kto jest ponad kim, czy biegiem sprinterskim kto piery do mety.

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chcesz zobaczyć jak jest... wejdź na ich strony, wątki.... i pod każdym napisz, że nie oglądałeś nie słuchałeś.... ale Ci się to nie podoba... bez wyjaśnień... jak YT wszech znawca.... łapka we górę albo w dół.... nikt nie chce robić dla idiotów i się z nimi dzielić... chociaż na idiotach najlepiej się zarabia....:)))... nie zapomnij podać swoich namiarów, żeby mogli ci podziękować za wsparcie.... naprawdę bezinteresowne.....:))))

Sukces jest wymierzalny dzięki rywalizacji... Ty oceniasz czyja ocena jest wartościowa.... niekoniecznie monetarnie.....

Pisanie, że czyjaś ocena jest chora..... buduje Twoją wiarygodność... każdy tam ma jakiś szacunek dla siebie.....:)))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Twoje filmy wylaczalem po 30 sekundach lub przewijalem do przodu zeby sprawdzic czy cos sie wreszcie stanie. Robi tak, jak mniemam, wiekszosc. O czym to swiadczy?

Nie uwazam tez zeby mocno subiektywnym podejsciem do sztuki i takowym gustem mozna bylo budować opinie generalne w jakiejkolwiek dziedzinie. Zawsze sie trafi jakas istota ktorej sie dana rzecz spodoba, ale jesli chcialbys rywalizacji to celuj w szerszy target. Moj brat kiedys bardzo niezadowolony przywiozl zloty medal z zawodow judo. Okazalo sie ze mial jednego raptem konkurenta, 2 pasy nizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz monetarno-bilbordowe podejście do rywalizacji.... zaspokojenie uwstecznionych ciągłym uwstecznianiem... wyścig i rywalizacja jest w drugą stronę... meta jest z tyłu... masz przewinąć następnym razem 31 sek i poczuć się wartościowszym a nie powszechnie właściwszym..... moc jest z Tobą więc przegrywasz.....:))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. widzisz ja nie uważam ludzi za idiotów...

Twojego utworu nie wysłuchałem, bo nie dałem rady. Możesz uznać, że utwór jest tak wspaniały, że moje głupie uszy nie są w stanie go obiektywnie ocenić.

Sorry... dalej piszesz już na tyle nieskładnie, że ciężko mi się odnieść...

Wierzysz w mierzalność Twojego sukcesu dzięki rywalizacji... ok tyle kumam.

 

Potem: "Ty oceniasz czyja ocena jest wartościowa.... niekoniecznie monetarnie.....

Pisanie, że czyjaś ocena jest chora..... buduje Twoją wiarygodność... każdy tam ma jakiś szacunek dla siebie.....:))))))))))))))) "

 

Tego niestety nie kumam, mimo licznych wielokropków ;)

Zapytam wprost: Sugerujesz, że piszę tu z Tobą i wyrażam swój pogląd, bo mam w tym jakiś interes???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WWoj.... nie wyrażasz poglądy tylko opinie... to mi się nie podoba... bo to mi się nie podoba... bo urodziły się z chorego poglądu.... w zasadzie na cokolwiek..... i jak ja śmiem to pokazywać inni mogą, bo się bawią, a ja co robię...????.... ale w zasadzie nie musiałeś tu wejść i na to nie popatrzeć i nie posłuchać.... a jednak.... więc w moim chorym umyśle rodzi się myśl, że w zasadzie wygrałem to czego nie ma czyli rywalizację....:)))... wyrażasz opinię o czymś chorym.... tyle zachodu o wmawianie, że nie ma niczego... jestem zadowolony....:)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też możesz pokazywać, a ja mogę komentować, mnie to nie mierzi ;) piszę co chcę. Niczego ci nie bronię. Teraz wychodzi na to, że jeszcze muszę się tłumaczyć, czemu komentuje na forum. No przyznam się, że nie musiałem. Sorki.

Możesz mój pogląd, uważać za chory nie przeszkadza mi to zupełnie, a nawet schlebia.

 

Widzisz na bandhub też wszedłem i posłuchałem dużo więcej czasu, bo kilku utworów całych i czasem tam chętnie wchodzę i słucham, więc chyba przegrałeś tą rywalizację ;) Chociaż na pewno jak dobrze poszukasz to znajdziesz jakiś odpowiedni uzasadnienie, w którym jednak wygrałeś i możesz być z siebie zadowolony ;)))))))))))))

 

Jednak nie odpowiedziałeś na moje pytanie z poprzedniego postu? ponawiam.

Sugerujesz, że piszę tu z Tobą i wyrażam swój pogląd, bo mam w tym jakiś interes???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał jakiś interes to miałbym pełen szacunek i podziw.... a Ty po prostu bez interesownie chcesz mi wmówić chorobę, a w zasadzie poczuć się zdrowszy. Ja i tak będę wstawiał jak coś zrobię... opinia minie nie zniechęca.... co innego uzasadniony i rozwinięty komentarz o tym co wstawiłem.... tak jak ja to robię do Twoich filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej nie czepiam się już. Baw się muzyką. Na zdrowie.

Moich filmów nie musisz komentować... A na pewno daruj sobie rozwinięcie i uzasadnienie ;)))

Ja chętniej posłucham opinii ludzi, którzy nie mają żadnego interesu w jej wyrażaniu.

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka moja.... dedykowana jednemu z moich ulubionych muzyków elektronicznych. Obrazki z CE.

 

Isao Tomita (jap. 冨田 勲) Japoński muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, twórca muzyki elektronicznej, jeden z najbardziej znanych producentów zestawów syntezatorowych w czasie szczytowej popularności analogowych instrumentów elektronicznych (1968–1983). Najbardziej znany jest z barwnych transkrypcji późnoromantycznych lub impresjonistycznych dzieł orkiestrowych, ale komponował również własną muzykę.

 

[video=youtube_share;cseby-YPtxY]https://youtu.be/cseby-YPtxY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności