Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62

Wątek: Loop

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    @michalo
    Nie "domniemywaj się"... są różne obszary i różne spojrzenia... problem w tym żeby je pokazywać, a nie tylko o nich gadać...:)... życzę odwagi...!!!
    Skoro poznajesz mój styl to się cieszę... widocznie nie rozmieniam się na drobne...:)))

@keajra
    fajne selfie...:)

@osael
    wiem co napiszesz.... przemyśl to jeszcze raz...:)
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

dzięki Daniel że robisz swoje wbrew wszystkim, siejesz ziarno na prawo i lewo, otwierasz wiele nowych drzwi. muzyka genialna.
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Tak Dziadku, masz swój styl. Dawno jak zobaczyłem twoją animację, nie pamiętam jaką ale jestem tu od 2008 roku i pewnie tutaj ją widziałem, stałeś się dla mnie bardzo harakterystyczny. Nie mówie o postach i dyskusjach.

Może i te Twoje festiwale są niszowe ale to co jest na topie jest zwykle kreowane dla kasiory. Taki duży wytwór marketingowy ;) Wiec twoja "nisza" ma pewnie więcej wartość niż tzw TOP. CHoć to też pewnie ma drugie dno ;)

Pan Animator
    Awatar osael
    Podziękowania

Domyślnie

Dziadku, ja nie bawię się w polowanie na czarownice. To Twój wątek i nie zamierzam tutaj syfić. Ty masz swoje racje, ja mam swoje i na tym gruncie się nie dogadamy.

Jeżeli chodzi zaś o Sound, to cóż. Totalnie nie moja bajka, ale muzyka trochę pachnie mi tym złym i bilboardowym Portalem (taka niszowa gra niszowego studia).
    W Twoich szortach u mnie ten jest najniżej (na równi z większością). Po prostu 0 storytellingu. Pozlepiane obrazki, które nie mają żadnej ciągłości. A jeżeli mają to cóż - jako widz powiem, że to nie działa. A jeżeli nie chciałeś tego osiągnąć to po co się męczyć z 3D? Zrób prezentację w powerpoint używając clipartów. Nie mam pojęcia co chciałeś tym przekazać. Może warto dodać napisy lub komentarz opisujący co się dzieje.
    Najwyżej zaś oceniam (bo chyba warto posłodzić) film, który przygotowałeś o sobie na pewien festiwal (serio dobrze się tego słucha) i szort o latającym krześle.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Najwyższa pora się usamodzielnić... nie ma być nic opisane co to jest i jak to odbierać... mamy nieskończoną kombinację połączeń w mózgu i to nie zero-jedynkową.... wystarczy tego czasami używać... ja nie atakuje jak tygrys komercji... tylko wabię i wciągam... poezja działa na wszystkich tylko niektórzy się do tego nie chcą przyznać... a dlaczego...????.... nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez agdybybyl ; 13-03-17 o 23:18

Member
    Awatar piopiowawa
    Podziękowania

Domyślnie

sztuka nie potrzebuje marketingu, a ty aczynasz robić za firmę w jednej osobie.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Member

Podziękowania

Domyślnie

Myślałem, że wrzuciłeś swój breakdown compo w Nuke :]

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

... co to jest ....Nuke...???.... coś do sadzenia badylków między płytami chodnikowymi...:)))))))))))))

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Przesiadka
    Najwyższy czas skręcić w stronę samego siebie....!!!

Uprawnienia umieszczania postów