Skocz do zawartości

Wacom Mobile Studio Pro


wezyr512

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Za tą cenę wolałbyn mosić stacjonarke na plechach :P

 

Fajny gadżet ale nie do poważnej pracy, imho. Na takim ekranie to sobie poszkicować można, a do tego można sobie znaleźć coś tańszego. Chociażby kartkę i ołówek - co napewno niektórym 'digitalom' na zdrowie wyjdzie (chociaż by mi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę wolałbyn mosić stacjonarke na plechach :P

 

Fajny gadżet ale nie do poważnej pracy, imho. Na takim ekranie to sobie poszkicować można, a do tego można sobie znaleźć coś tańszego. Chociażby kartkę i ołówek - co napewno niektórym 'digitalom' na zdrowie wyjdzie (chociaż by mi).

 

Najwyższa pora skończyć z takim gadaniem (żeby nie powiedzieć dosadniej). Kartka i ołówek, taaaa. Jak masz czas i chcesz się bawić w ARTYSTĘ (fon. ahtysteę :D). Idziesz dzisiaj szukać pracy i pytają jaki soft znasz i co potrafisz w nim zrobić i nie mówię o niszowym rynku w Polsce. Jak firma wypuszcza tzn że jest zapotrzebowanie. Ktoś już ma etap ołówka i kredek za sobą i musi zacząć poznawać oraz robić (czyt. zapierniczać) w konkretnym sofcie bo tego wymagają firmy. Szczerze ja się źle czuję na kartce bo nie ma ctr+z, layerów czy move toola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi tylko o praktyczną stronę tego tabletu. Dla mnie rozmiar ekranu ma znaczenie, zwłaszcza gdy w grę wchodzi kilka okien na raz, przemieszczanie się między nimi itp.

Właśnie z tego powodu nie widzę dla takiego urządzenia zastosowania innego niż jakiś szkicownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#najgorzej.. kiedy po całym roku zastanawiania się stwierdziłeś że kupujesz jednak stacjonarkę. i już zdecydowałeś się na konkretny setup.. i nagle pojawia się takie coś :X

 

kupuj stacjonarke jak nie masz dobrej. Ten komp to troche jak ferrari jest spoko, ale musisz miec samochod do codziennej jazdy do pracy

 

ktoś się orientuję dlaczego na stronie wacoma nie można już kupić companiona ?

 

bo jest nowy produkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności