Skocz do zawartości

Dell tworzy własny 27. calowy tablet


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O tak, słyszałem i widziałem. Cieszy mnie ogromnie że pojawiają się jakieś alternatywy dla Wacom'a. Konkurencja jest potrzebna, w końcu obniżą się ceny nie tylko urządzeń ale też ceny serwisowania ich, bardziej fair polityka odnośnie wymiany powłok :))) Jaram się! Super się prezentuje ten DELL. Muszę mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. gdyby ta ich "gała" dała się sprzęgać z każdym softem, np. w photoshopie przezroczystość pędzla, krycie itd podczas malowania albo w ZBrush. Było by to potężne ale powiedzmy sobie szczerze. To zadziała tylko z jakimś ich designerskim narzędziem. :) Mimo wszystko super powierzchnia robocza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu ktoś wykorzystał pomysł z The Island. Zawsze mi się marzyło aby Wacomowy stojak na piórko mógł służyć za rączke lub obrót w PS pomijając już dodatkowe funkcjonalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarny Lisek

Nareszcie jakaś konkurencja na rynku. Obecna cena za 13' Cintiq to 3900 dla osób, które nie chcą sprowadzać itd. Mniej niż 1K $ to wciąż ten sam przedział biorąc pod uwagę dystrybucje i wyznaczenie ceny "Januszowej" w Polsce.

Czekam z niecierpliwością bo obecny sprzęt mi się sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy to konkurencja, to urządzenie wykorzystuje technologie wacoma z 1991 roku (moze byc nawet starsza) co oczywiscie nie jest jakas wielka wada ale ta cena 10k zl za sprzęt który jest jedna wielka niewiadoma? no nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności