× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Apex Fever Movie

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie Apex Fever Movie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Zachęcony swoim poprzednim filmikiem zacząłem pracować nad kolejnym już w typowo torowych klimatach. Etap pracy jest mocno wczesny ale postuję żeby dowiedziec się, jak Wam się to podoba. Tor jest wzorowany na rzeczywistym - Nihonkai Maze Circuit. Z grubsza oteksturowałem teren (w Mari), pewnie jeszcze niejednokrotnie będę poprawiał. Jakbyście mieli pomysły sugestie, piszcie :)

Dodam że projekt powstaje w wolnym czasie więc nie mam parcia na szybkie skończenie, ot rozwinąć ogólny warsztat, zawrzeć kilka pomysłów i ogarnąć coś większego :)

Cheers!
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ApexFeverThumb4.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	43.0 KB
ID:	104238  
    Ostatnio edytowane przez Pawlito ; 13-08-17 o 11:13

Los Modeleros
    Srebrna Galeria
    Awatar Loozack
    Podziękowania

Domyślnie

Ooo widzę, że szykuje się drifting w tandemie, ciekawie się zapowiada, będę tu zaglądał :)

Pozdrawiam.
    :: www.vertexophobia.com / Portfolio ::
    the cure is here

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Zaglądaj zagladaj :)

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Hejka. Kolejny krok czyli dużo japońskich maszyn z różnych okresów produkcji, mających jedną wspólną cechę - napęd na tylniś oś :) Planuję dorzucić jeszcze słynne AE86 i na tym zakończę kwestię motoryzacyjną. Dalej będzie rozwijanie toru i optymalizacja aby wszystko zmieściło się w 32GB Ramu.

Z pewnością pojawi się roslinność, i to naprawdę bujna - to będzie spore wyzwanie optymalizycyjne - aby wszystko zmieściło sie do Ramu i chciało renderować się w jakims rozsądnym czasie. I oprócz tego partykle z FumeFX. Kto pamięta mój ostatni WIP, tam robiłem klatki w niższej rozdzielczości a następnie skalowałem w górę - tutaj zamierzam renderoewać w docelowej rozdzielczości więc jakość obrazu powinna znacząco się poprawić.

Słowem wyjaśnienia, modele aut nie są moje (za wyjątkiem Silvi S15), były przeze mnie customizowane.

Pozdrawiam!

Los Modeleros
    Srebrna Galeria
    Awatar Loozack
    Podziękowania

Domyślnie

Już się chciałem pytać czy modelowałeś te wszystkie auta... ;) Ambitny projekt się szykuje.

P.S. Honde S2000 masz może od Squira?

Pozdrawiam.
    the cure is here

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki Loozack. S2000 mam z takiej paczki aut z Forzy.

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Witam wszystkich. Kolejny update.

Dodałem cykle dnia: południe, popołudnie, późny wieczór - na każda porę oddzielna hdrka. Zalesiłem tor, Nihonkai jest w cholerę zalesiony, zrobiłem dużo teksturowania i co jeszcze - obejrzyjcie screeny. Jak zwykle dziękuję komentującym :) Jeśli macie pomysły, komentarze, uwagi - śmiało piszcie.

O tak, kiedyś na widok tej gry dostawałem rozdziawienia buzi.

Poniżej najlepiej widac rzeczone pory dnia.

Przepraszam za ziarnistość i niską rozdzielczość screenów ale są to testy i było ich bardzo dużo, nie miałem czasu/chęci czekać na odszumiony fullres.

Pozdro600 na rejonie (dla kumatych)! joł:)
    Ostatnio edytowane przez Pawlito ; 09-08-17 o 14:10
    Galeria | Behance
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar blazejbobek
    Podziękowania

Domyślnie

Dopiero odkryłem ten wątek, ale widzę, że będę zaglądać :) Gratulacje za wytrwałość i powodzenia z dalszymi etapami pracy!
    Behance
    Podziękowania Pawlito podziękował

Los Modeleros
    Srebrna Galeria
    Awatar Loozack
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo fajnie to zaczyna wyglądać, cieszę się, że nie tracisz zapału. Z takich małych uwag to sugerowałbym Ci zwrócić większą uwagę na operowanie światłem, na przykład na jednym z ostatnich screenów, gdzie Toyota Trueno stoi pod garażami, aż się prosi, żeby przesunąć ją pod latarnię i tym samym pociągnąć na nią wzrok oglądającego. Chyba, że to celowy zabieg, w którym oświetlone miejsce oczekuje na epickie parkowanie białego Lancera Evo ;)

Tutaj masz bardzo fajny tutorial odnośnie kompozycji: https://www.blenderguru.com/tutorial...ng-composition (chyba Olaf go kiedyś zamieścił na forum).

Pozdrawiam.
    the cure is here
    Podziękowania Pawlito podziękował

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Loozack no nie tracę bo nie ustaliłem deadline, robię z potrzeby serca. Jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać - jest potencjał na zawody typu grip i drift a może jakaś freestylowa jazda. Napewno zawrę parę pomysłów z intr gier, pamietam wyjeżdżajacą z garażu Suprę w intrze z GT3

-dokładnie coś takiego jak

w 20s. i kurczę, musi to być! A co do parkującego Lancera - łah widzę widzę niezłe masz fantazje, a tak obejrzę ten tutorial. I no dzięki za miłe słowa.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów