× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Apex Fever Movie

Los Modeleros
    Srebrna Galeria
    Awatar Loozack
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Zdecydowanie motyw z intra musi być :) Napisałem o Lancerze bo gdy myślę o epickim parkowaniu to tylko jedna scena pojawia mi się od razu w głowie:

https://www.youtube.com/watch?v=Ksl6_RTETEs

Pozdrawiam.
    :: www.vertexophobia.com / Portfolio ::
    the cure is here

Member
    Awatar ozzy
    Podziękowania

Domyślnie

Skoro jest to Japonia, samochody mają japońskie rejestracje i z tego co tam dopatrzyłem chyba większość z nich (jeśli nie wszystkie oprócz S13) są w japońskich wersjach, to może warto byłoby tą S13 też przerobić na 180sx'a. Jakoś bardzo dużo roboty do tego nie potrzeba, a wydaje mi się że wszystko byłoby bardziej spójne wtedy :). Wystarczy "przełożyć" kierownicę na drugą stronę, wywalić tylne obrysówki, przedni kierunkowskaz zrobić dwukolorowy (i dwukomorowy, ta biała część to pozycyjne, w Stanach mają jakieś inne przepisy dlatego 240sx mają to jednokolorowe i nie ma osobno pozycyjnych) i pozmieniać oznaczenia 240sx na 180sx (tylna blenda i tylne trójkątne szyby, nigdzie więcej raczej tego oznaczenia nie było). Jak w modelu który masz są automatyczne pasy bezpieczeństwa, to to by się jeszcze gryzło, ale z zewnątrz i tak nie będzie raczej tego widać :).

Powinieneś coś zrobić z materiałem tej tylnej blendy w S13. Normalnie ona w tych samochodach swoim kolorem i wyglądem jest bardzo zbliżona do czerwonych części kloszy tylnych lamp, a u ciebie się to dość mocno różni.

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Siema all. Update na zakończenie roku. Jak zwykle poprawki, optymalizacje, nowe obiekty.

motiontest:

Moja prośba, ponieważ szukam inspiracji muzycznej, to jeśli znacie kawałki pasujące do tego typu animacji piszcie tytuły lub wrzucajcie linki. Obiecuję przesłuchać wszystkie i jeżeli YouTube pozwoli, któryś znajdzie się w finalnej animacji.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwych wesołych Świąt i Nowego Roku. Cheers!

edit: Jeszcze prośba, jeśli znacie tutki o optymalizacji sceny pod V-raya to podrzucajcie bo dużo w scenie jest instancji, proxy szczególnie roślinność i skały. Teraz jest ok ale jeśli dojdą animowane samochody i partykle a to może być problem. Lepiej myśleć przyszłościowo.
    Ostatnio edytowane przez Pawlito ; 23-12-17 o 12:00
    Galeria | Behance
    × tak 3 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Los Modeleros
    Srebrna Galeria
    Awatar Loozack
    Podziękowania

Domyślnie

Coraz lepiej się to zapowiada, a co do utworu to może...

https://www.youtube.com/watch?v=DIyFrb0ZSnE

Pozdrawiam.
    :: www.vertexophobia.com / Portfolio ::
    the cure is here
    Podziękowania Pawlito podziękował

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Ten track jest świetny! FAWORYT
    Galeria | Behance
    Podziękowania Loozack podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

O kurka. Jak zobaczyłem scenę wyjazd z garażu szczęka mi opadła. Fenomenalnie zrobione. Aż przypomniała mi się moja praca inżynierska, to były moje początki, Cinema 4D... też miałem takie garażowe ujęcie ale że tak powiem, przemilczę poziom mojej pracy.
    Jedyne co bym tutaj dodał to leciutki dymek z rury przy zapalaniu a i skoro kamera stoi za samochodem, to może pogłos większy w momencie zapalania auta malejący wraz z jego wyjeżdżaniem z garażu.
    Ja pitolę, reszta jest kapitalna.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Chyba zacząłem oglądać od drugiej strony... :)
    Takie klimaty, miałem coś napisać, a tu proszę - jest, initial D... :)
    Jeden drobiazg, scenka gdzie kamera przejeżdża wzdłuż aut stojących na torze i w pewnym momencie zawraca o 180... teraz ten obrót wypada tak między autami że nic nie widać poza torem( bardzo ładnym) natomiast jeśli nie jest to podyktowane storyboardem, może warto byłoby to ciutek zmienić by obrót wypadał wcześniej, żeby wyglądało jakby coś w aucie stojącym zainteresowało operatora, taki look back.
    Sam to wszystko robisz? Mega robota.

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Te najazdy kamery wszystkie są testowe. O dymie z wydechu pomyślimy jak dojdą efekty cząsteczkowe (jeszcze długa droga). Cieszę się że się podoba :) Motywuje mnie bardziej do roboty bo jeszcze pomysłów od groma.

edit: ściana oporowa powstaje, cała z geometrii a nie z tekstury no bullshit!
    A ślady opon do poprawki bo jednak są brzydkie.

Pozdro1200 :)
    Ostatnio edytowane przez Pawlito ; 04-01-18 o 12:37

Member
    Awatar Gajowy
    Podziękowania

Domyślnie

Fajnie się to wszystko zapowiada, będę obserwował :) Zaczynam właśnie coś w podobnym klimacie ale znacznie krótsze i o nieco innym charakterze. Do czego chcesz wykorzystać particle, jakiś dym? No i ciekaw jestem na czym to będziesz renderował, bo wydaje mi się ze renderfarma będzie wchodziła w grę.

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Dym będzie z kół bo będą drifty, renderowanie pójdzie na dwóch domowych kompach - renderfarma odpada bo będę używał pluginów i będzie jeszcze wiele renderów próbnych samej animacji. Potrwa dłużej ale wyjdzie taniej i wygodniej.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów