Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Biurowiec - Warszawa ul.Postępu

Member
    Awatar vindykator
    Podziękowania

Domyślnie Biurowiec - Warszawa ul.Postępu

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Udało mi się znaleźć olbrzymią pustą działkę w Warszawie na ul.Postępu, pomyślałem że w ramach ćwiczeń maxa/v-ray/ps zrobię tam biurowiec

Chciałbym podziękować Łukaszowi "skalpel3owi" za wiele cennych rad i pomoc

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	minaturka.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	194.3 KB
ID:	103382  
    facebook
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

No wyszło ci naprawdę fajnie, trochę mnie tylko drażni trzecie ujecie to ze ma się odczucie ze te biurowiec zaraz się wywali
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Podziękowania vindykator podziękował

Member
    Awatar balolo
    Podziękowania

Domyślnie

Nie jest źle ale wg mnie na dziennych ujęciach wszystko jest jakieś takie monotonne. Może to kwestia użytego HDRI ale trzeba by zrobić coś żeby znaleźć więcej kontrastu. Trochę bez sensu robić obrazek na którym nie czuje się słońca mimo, że pogoda jest bardzo ładna. Pod tym względem nocne ujęcie ma już więcej charakteru.
    Przyczepiłbym się jeszcze do innych rzeczy ale to wydaje mi się najistotniejsze.

Uprawnienia umieszczania postów