Skocz do zawartości

[Scena 3d] Old Lavatory


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam scenkę w Unreal Engine, która powstała w oparciu o tekstury, modele, substance smart materials i decale które zrobiłem w 2016r (pochodzące z różnych projektów). Z uwagi na to że miałem przygotowaną teksturę kafelek, tematyka padła na publiczny kibilek a'la film "Candyman". Całe środowisko jest mocno zoptymalizowane (jedynie odbicie wody to planar reflection wyłącznie na potrzeby pojedyncZych shootów). W wolnych chwilach na pewno będe chciał coś do niej dorobić i całość przedstawić jako typowe środowisko realtime po którym będzie można się poruszać i pooglądać różne obiekty znajdujące się w scenie. Z uwagi na fakt że na forum można wrzucać tylko pliki nie dużej wagi a finalne rendery powstały w rozdziałce ok. 3k, zapraszam do obejrzenia dwóch shootów oraz poglądowych renderów wybranych modeli z tej sceny na Artstation (do którego link zapodaje poniżej). Największą rozdziałke i najmniejszą kompresję tych ujęć oraz modeli można zobaczyć na mojej prywatnej stronie. Pozdro

 

Workflow:

Blender + xNormal + Substance Painter + Unreal Engine

 

 

https://www.artstation.com/artwork/nL241

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności