Skocz do zawartości

Wiz: Skanna Kivi


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej,

 

Coś większego ode mnie. Jakiś czas temu skończyłem wizualizacje projektu domów w Finlandii. Było to bardzo ciekawe wyzwanie i stosunkowo trudne zadanie. Podczas projektu powstały ujęcia pokazujące wnętrza oraz zewnętrza osiedla. Na potrzeby klienta zostały również przygotowane materiały do Wirtualna rzeczywistości. Krótki spacer po jednym z domów. Poniżej przedstawiam wybrane rendery.

 

skanna_kivi_01.jpg

skanna_kivi_05.jpg

skanna_kivi_06.jpg

skanna_kivi_04.jpg

skanna_kivi_09.jpg

skanna_kivi_11.jpg

skanna_kivi_12.jpg

skanna_kivi_13.jpg

skanna_kivi_15.jpg

skanna_kivi_19.jpg

skanna_kivi_20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przyjemne.

 

Mam pytania co do VR.

 

Napislales ze to spacer, ale ja tam nie widze zeby gosc sie przemieszczal - pozatym widze ze to renderowane jest na komorce, wiec watpie aby to byl silnik RT - tak wiec pozostaje opcja obrazkow 360. Mam racje?

 

Jezeli mozesz wiecej detali napisac co do tego - jakie technologie uzyliscie itd itp, bede wdzieczny gdyz wlasnie pracuje nad podobnym projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre ujęcie z wnętrza bardzo realistyczne. Gratki! Corona czy Vray?

 

Fajna sprawa z tym VRem, też się trochę tym bawiłem. To po prostu wyrenderowane stereoskopowe 360 i przechodzimy w kolejne miejsca i zaczytuje się kolejny obrazek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tak dokładnie są to po prostu wyrenderowane 2 ujęcia dla każdego oka osobno i wczytują się w wyznaczonych miejscach. Wszystko działa w przeglądarce dzięki czemu działa na każdym urządzeniu i nie trzeba instalować aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności