Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pojazd 3D: Porsche 911 GT3 RS

Member
    Awatar Quadysz
    Podziękowania

Domyślnie Pojazd 3D: Porsche 911 GT3 RS

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dziizas, chyba milion lat mnie tu nie bylo :)

Projekt zrobiony dla zabawy i treningu w sumie. W wolnym czasie ktorego mam bardzo ale to bardzo malo.
    Soft: 3dsmax
    render: fstorm
    scatter: ForestPack Lite

rozdzielczosc 2,5k i czas renderu ok 6h na gtx 1070. Szczerze mowiac nie jest to czas rewelacyjny :) ale nie chcialo mi sie optymalizowac sceny a wszystko jest w 3D. W sumie to goly render, nawet nie wrzucany do PS. Chyba tylko zeby jpg zrobic ;)

jak zwykle CC mile widziane ;)

pozdro
    M.

link do wiekszego renderu
    https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/pr...ac6ecd5f5c.jpg
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cd4c7949078563.58aac6ecd5f5c.jpg
Wyświetleń:	290
Rozmiar:	383.4 KB
ID:	103444  
    Wizualizacje Architektoniczne PORTFOLIO: QVIS
    × tak 2 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!
    Na fronta! 1 użytkownik(ów) Do rekomendacji

Member

Podziękowania

Domyślnie

Podoba mi sie bardzo. Enviro to tez 3D?

No ale gtx 1070 + fstrom = 6h? Troche... dlugo:) Chyba po to sa renderery GPU aby te czasy byly krotkie.

Takie lekki offtop - nie obraz sie, ale rendery prawie takiej samej jakosci mozna zobaczyc w grach wyscigowych, jak forza 3 czy drive club.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez keajra Zobacz posta
    Podoba mi sie bardzo. Enviro to tez 3D?

No ale gtx 1070 + fstrom = 6h? Troche... dlugo:) Chyba po to sa renderery GPU aby te czasy byly krotkie.

Takie lekki offtop - nie obraz sie, ale rendery prawie takiej samej jakosci mozna zobaczyc w grach wyscigowych, jak forza 3 czy drive club.
    bo to render bez postpro jakby zrobił postpro to byłby sztos. :) Silniki gier, to głównie filtry post pro..

Member

Podziękowania

Domyślnie

Super, bardzo mi się podoba.
    Cytat Zamieszczone przez keajra Zobacz posta
    "Prawie" robi wielką różnicę-tu akurat bardzo widoczną; na renderze Quadysza nie widać żadnych uproszczeń modelu takich jak na modelach w grach. Poza tym, porównanie z renderami z Forzy czy Drive Club to w sumie raczej komplement-tam pracuje na to armia ludzi ze stosownym zapleczem.

Member
    Awatar Pawlito
    Podziękowania

Domyślnie

Dla mnie fotoreal. Gratulacje :)

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Fajne gratki.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maaaad Zobacz posta
    Super, bardzo mi się podoba.

"Prawie" robi wielką różnicę-tu akurat bardzo widoczną; na renderze Quadysza nie widać żadnych uproszczeń modelu takich jak na modelach w grach. Poza tym, porównanie z renderami z Forzy czy Drive Club to w sumie raczej komplement-tam pracuje na to armia ludzi ze stosownym zapleczem.
    W 100% sie z Toba zagdzam. Moj komentarz nie mial w zadnym stopniu miec wydzwieku negatywnego o pracy, ktora bardzo - jak to powiedzialem - mi sie podoba.

A swoja droga to co zrobili magicy z Forza Horizon 3 przechodzi ludzkie pojecie, biorac pod uwage ze to real time na sprzecie ktory juz duzo odstaje od gamingowych PC (mowie oczywiscie o XBox One).
    Jak ktos jeszcze nie widzial, to niech sobie wyszuka screenshotow photo mode z tej gry - niektore trudnoby bylo uzyskac w standalone render engine jak chociazby tutejszy fstorm.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dla mnie miazga. Bardzo mi się podoba :)

Uprawnienia umieszczania postów