Skocz do zawartości

Kopia zapisanych plików 3ds max 9


sabaru

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 3ds max 9 i sporo wykonanych w nim prac. Jak bezpiecznie mogę skopiować pliki na pendriva żeby je móc później bez problemu odczytać po formacie systemu. Pytam bo ostatnio jak robiłem format systemu to po prostu skopiowałem zapisy i tekstury i później nie mogłem odczytać tekstur w 3ds max. Musiałem je na nowo nakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Podałem Ci linkę do pakera 7z, i to jego miałem na myśli.

Pakuj bez kompresji tak aby tylko scalić wszystko w jedną paczkę.

Gdy kopiuje się milion plików komputer czasem nie daje sobie z tym rady, 1 plik = 1 jedno zadanie, 1000 plików = 1000 zadań.

 

Możesz także kupić Bvckup 2.

Korzystam z tego softu od roku i jestem bardzo zadowolony, bez najmniejszego problemu skopiowałem nim 3TB dysk.

Nadaje się także do codziennych backupów oraz szybkich kopii, ma sporo opcji konfiguracyjnych i ciągle jest rozwijany.

 

https://bvckup2.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2013 , dlaczego ma pakować bez kompresji? przecież wtedy marnuje miejsce, a i tak potem musi to rozpakować, czy zrobił to z kompresją czy bez.

#sabaru, jak to się stało że musiałeś na nowo nakładać tekstury? w maxie jest opcja archieve, ktora automatycznie pakuje ci wszystkie pliki danego projektu do zipa i nie ma potem problemu z wczytaniem wszystkiego. poza tym nawet jakbyś tylko skopiował projekt i powiazane z nim tekstury czy inne rzeczy to otwierasz to sobie nawet na innym kompie i potem tylko opcja asset tracking , wskazujesz nowe miejsce tekstur i dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanie i wypakowywanie z kompresją zabiera dużo czasu.

Pakowanie i wypakowywanie nieskompresowanych plików trwa tyle co ich kopiowanie.

Ja pakuję jedynie rzeczy które będą leżakować.

Dlatego sugerowałem aby nie pakował.

A skoro kopia ma iść na pendrive to założyłem, że @sabaru wie ile miejsca potrzeba na te pliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zrobiłem format. Po prostu jednak skopiowałem wszystkie zapisy i tekstury na pendrava i działają bez problemu. Co do tego że się nie chciały wczytać tekstury to byłem w tedy początkującym w tym programie i chyba coś źle zrobiłem no nie wiem ale teraz jak to zrobiłem to się bez problemu załadowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności