Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 7 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Wątek: Oskary 2017 rozdane! Jest polski akcent...

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie Oskary 2017 rozdane! Jest polski akcent...

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej rozdała Oskarów 2017. Jak co roku skupiamy się na trzech związanych z branżą graficzną kategoriach: Krótki film animowany, Efekty specjalne oraz Film animowany.

Pełna treść: Oskary 2017 rozdane! Jest polski akcent...

Member
    Awatar alex3d
    Podziękowania

Domyślnie

Nie widziałem filmu w całości, ale breakdowny VFX z Księgi Dżungli robią wrażenie.

https://www.youtube.com/watch?v=0KzVzNBVJ1Q

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

"Piper"......
    Jak zwykle głupota na amerykańskim poziomie.... czyli żółtodziób co nie potrafi dobrze chodzić i jeść... jest taki sprytny, że miliony lat ewolucji omija w ciągu jednego dnia i znajduje lepszy sposób na wszystko (reszta to debile).... szkoda, że nie pokazali, że już potrafi odpalić Worda.... tak Wam mieszają w głowach....!!!...:))))))))
    Szkoda tylko, że nie było drugiej części jak umiera w depresji, bo się okazało, że to tylko sen nakręconego bilbordami.
    Animacja bez żadnego pomysłu na jakąkolwiek konwencję, a kadrowanie pod smarfonowców po 3 piwie kręcących swoje pisklęta.... żeby się nie obrazili, że można lepiej....:)))))) i żeby przypadkiem nie przeczytali creditsów...:)))
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nie spinaj się Dziadku :) Ty masz swoje festiwale a oni mają swoje. Wy i oni to dwa różne światy które rozdają sobie nagrody we włąsnym środowisku.

Też nie oglądałem filmu ale to co widziałem bardzo mi się podoboało. Jako dziecko lubiłem bajkę więc peweni i film kiedyś obejrzę.

Bomber Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar peter_f
    Podziękowania

Domyślnie

Ogromne gratulacje dla wszystkich twórców Księgi Dżungli! Tym filmem przełamano barierę sztuczności CGI. Absolutna rewelacja i OSKAR w pełni zasłużony! To jest ABSOLUTNIE GENIALNE!

Member
    Awatar Dr0cK
    Podziękowania

Domyślnie

Poprawil bym tytul. Nie dzieki Polakowi ale dzieki Polakom. Ponoc bylo nas 15 pracujacyh w MPC nad Ksiega Dzungli. Sam rowniez mialem przyjemnosc.

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/oscary-2017-polski-akcent-tegorocznych-nagrod,719255.html

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

trzymales ksiege? ;)
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Redaktor
    Złota Galeria Srebrna Galeria 3D Grand Prix

Podziękowania

Domyślnie

gdzie ten polski akcent? :D w sensie ze jakis polaczek pracowal przy projekcie? aha
    Ostatnio edytowane przez KLICEK ; 02-03-17 o 13:41

cake is a lie
    Awatar ApaczoS
    Podziękowania

Domyślnie

"Mamo, dostałem oskara!" "Polak dostał oskara, jak mogliśmy to przegapić". Wczoraj w faktach nawet był reportaż. Trochę facepalm a koleś pojechał po bandzie ostro.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Osobiscie troche mnie to dziwi, Jacek Pilarski(bo pewnie o niego chodzi) ma swietnie prace, ale taki rozglos to zaskoczenie :)) Wiadomo, nie jego wina, raczej mediow. Artur Owsnicki pracowal przy Dr Strange, czyli byl tez polak nominowany do oskara, jakos nikt nie mowi nic ;)

Strona 1 z 7 123456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów