Skocz do zawartości

Szalony zwiastun do "Wyspy Czaszki"


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

po gniocie Petera Jacksona pozostal straszny niesmak, mam nadzieje ze to bedzie dobre, fajnie ze jest troche jajcarski, tworcy sa chyba swiadomi ze jest to film o wielkiej malpie a nie o wyzwoleniu auschwitz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tr3buh brzmi jak oryginalny utwór The Animals “We Gotta Get Out of This Place” - trochę przerobiony w dalszej części trailera albo jakiś cover. Hymn w czasach wojny w Wietnamie. No właśnie, kiedyś muzyka, w szczególności rockowa, wywierała jakiś większy wpływ na świadomość. The Clash - Rock the Casbah - zatoka perska 1991 r. Nic dziwnego, że z takich współczesnych zespołów/artystów jak The Black Keys albo Hanni el Khatib, którzy tworzą w starym stylu żartuje się: całe szczęście, że nikt im nie powiedział, że muzyka rockowa umarła ;)

Edytowane przez alex3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie King Konga i wszelkiej masci potwory, wiec bede mial guilty pleasure. Ze bedzie durnowate? Nie mam absolutnie zadnych watpliwosci. Poczytam pozniej madra ksiazke i mi sie wyrowna.

Co do tekstow jakie to slabe efekty sa - Amerykanie jeszcze nie osiagneli polskiego poziomu, ale jako Narod Wybrany powinnismy byc wyrozumiali w stosunku do reszty maluczkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol... zawsze jak zagladam n max3d.pl i komentarze to az mnie sciska. Strasznie to duza kolekcja "expertow" dla ktroych wszystko to beznadzieja. Ehh... ludzie mysla ze na forum o 3d siedza, cos tam w Mayi, Nuke, Photoshopie, itd kleca... i sa strasznymi znawcami. A tak naprawde wiekszosc nie ma pojecia o czym mowi i jak ciezka robi se effekty w dzisiejszych czasa. Tym bardzie majac na uwadze jak "rozpieszona" jest widownia ktory mysli ze wie ktore efekty sa "dobre" a ktore nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie gdzies tam w Tecie, Wecie, Powiecie siedza i mysla, ze wiedza ktore efekty sa dobre. To nas, publicznosc, chce sie zaspokoic, a zdanie pracujacych nad tym grafikow nic nie znaczy. Jak powiemy, ze cos jest dobre, to bedziecie robic tego wiecej. Jak powiemy, ze zle, to przestaniecie. Face it ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie brak pomysłów tylko brak odwagi

King Kong to Public Domain character, wiec mogli korzystac za darmo - Wy tez zreszta mozecie na potrzeby swoich klientow.

Podobnie jak Ksiega Dzungli i jej bohaterowie (dlatego w tym roku tez kreca kolejna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z kina. Zeby sie nie narazic na forum to powiem tak... Efekty sa OK - i to nawet jesli je porownac do tych polskich. Scenariusz oczywiscie nie dorownuje takiemu Kukulkowi ale jak na tych grubych, glupich Jankesow to nawet nawet obleci. Troche humanizmu nawet bylo :O Pewnie podejrzeli na jakims festiwalu polskich filmow niezaleznych...

 

A tak na serio - jak ktos lubi potwory to film jest genialny, grzechem by to bylo ogladac na malym ekranie. Koncepty stworow robil Carlos Huante, Simon Lee czuwal nad caloscia, od strony ILM Kris Costa... A to tylko ci wieksi, ktorych znam i ktorych oltarzyki mam w pokoju :D Swietnie sie bawilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol... zawsze jak zagladam n max3d.pl i komentarze to az mnie sciska. Strasznie to duza kolekcja "expertow" dla ktroych wszystko to beznadzieja. Ehh... ludzie mysla ze na forum o 3d siedza, cos tam w Mayi, Nuke, Photoshopie, itd kleca... i sa strasznymi znawcami. A tak naprawde wiekszosc nie ma pojecia o czym mowi i jak ciezka robi se effekty w dzisiejszych czasa. Tym bardzie majac na uwadze jak "rozpieszona" jest widownia ktory mysli ze wie ktore efekty sa "dobre" a ktore nie.

 

Haha, teraz dzieciaki co grają w gry i wyuczyły się słów typu: Rendering, poligon, tekstura, zaczynają pouczać wszystkich dookoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzicie do kina.... chyba, że z dziećmi....:)))

Polski Box Office w tym tygodniu

9. Zając Max ratuje Wielkanoc.... 153 kopie - 24 453 premiera

8. Kong: Wyspa Czaszki.... 224 kopie - 27 334 trzeci tydzień... razem 300 262.... pierwszy tydzień 114 636, drugi 63 288.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności