Skocz do zawartości

WIZ: Oh, my Bosch - Small studio apartment in Lublin


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajny klimat wiz. Najbardziej podoba mi się ostatnie ujęcie.

Na przedostatnim ujęciu ta drabinka niezły gigant w porównaniu do łóżka

Przyczepiłbym się jedynie do tego, że na pierwszej wiz zieleń na ścianach wygląda na jednolitą, a porównując 2 ostatnie ujęcia wygląda jak totalnie 2 różne odcienie / wiadomo, że na antresoli jest oświetlona, ale dziwnie wygląda porównując obie

Overall bardzo fajne,

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat i wizki ale skala niektorych elementow mi nie pasuje. Na trzecim blat wydaje sie bardzo wysoko, zamiast krzesla powinien chyba byc stolek albo nizszy stolik. Na czwartm filizanka wyglada na ogromna, no i to polacznie kuchni z lazienka... hmmm. Na piatym prysznic do kranu do kosmetykow do swiatla do elementow drewnianych do wc... jakos sie to wszystko nie klei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bardzo fajnie, ladnie zestawienie kolorystyczne. Oprocz tego co juz wypunktowali inni od siebie dodam, ze na 4 renderze za duzo aberacja, nie potrafie powiedziec z jakiego materialu jest zrobiona rama. Ostatni render moj faworyt.

Ile procent modeli w tych wizualizacjach sa twoje a ile gotowce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bardzo fajnie, ladnie zestawienie kolorystyczne. Oprocz tego co juz wypunktowali inni od siebie dodam, ze na 4 renderze za duzo aberacja, nie potrafie powiedziec z jakiego materialu jest zrobiona rama. Ostatni render moj faworyt.

Ile procent modeli w tych wizualizacjach sa twoje a ile gotowce?

 

Ciekawe pytanie, od kilku dobrych lat nie skupiam się na modelowaniu i rzadko to robię, jeśli coś potrzebuję to to zlecam lub kupuje. Powodem tego jest brak czasu, wizualizacje powstały w 4 dni, jest to czas od otrzymania materiałów do wydania finalnych ujęć. Odpowiadając na pytanie: modelowałem ściany, meble łazienkowe, prysznic, kominek i pościel z poduszkami.

 

Fajny klimat i wizki ale skala niektorych elementow mi nie pasuje. Na trzecim blat wydaje sie bardzo wysoko, zamiast krzesla powinien chyba byc stolek albo nizszy stolik. Na czwartm filizanka wyglada na ogromna, no i to polacznie kuchni z lazienka... hmmm. Na piatym prysznic do kranu do kosmetykow do swiatla do elementow drewnianych do wc... jakos sie to wszystko nie klei...

 

Blat jest na standardowej wysokości 90cm, widać to po półkach i piekarniku. Można było by zastosować półhoker do stolika, racja.

Drzwi do łazienki są specjalnie otworzone, żeby pokazać że ona tam jest. Podejrzewam że normalnie będzie zamykana ;)

 

Dziękuję za komentarze,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności