Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 74

Wątek: Alien: Covenant - nowy zwiastun

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    @wujek_kane Nie slyszalem akurat tego.
    Nie rozumiem pojecia "wciska na sile". Znaczy jak moglyby sie pojawic, zeby nie zostaly uznane za "wciskane na sile"? No, chyba ze by nie mogly.
    Ja zwyczajnie nie rozumiem ludzi, ktorym przeszkadzaja inni. Ludzi, ktorzy chca tworzyc iluzje jakby ci inni nie istnieli. Brak dzieci na ulicach open worldowych gier nikomu nie przeszkadza - ale ze gej jest? Tragedia.
    Ja jestem zonaty, bardziej hetero juz byc nie moge, mam dziecko, jestem wierzacy i jakos nie mam problemu z gejami, trans czy jakimikolwiek mniejszosciami. Zwyczajnie - nikt mi nie mowi co ja mam robic i uwazac za normalne i ja sie odwdzieczam tym samym. Przy czym nie udaje ze rozne inne mniejszosci nie istnieja.
    Zwyczajnie uwazam ze swiat bylby lepszy bez tej wiecznej dramy z obu stron. A to wymaga akceptacji - rowniez z obu stron.

Ale taki offtop sie zrobil ze koncze na tym.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nezumi Zobacz posta
    jestem wierzacy
    cos czulem, ze wariat...

"Bóg posyła wielką rybę, aby połknęła Jonasza, i prorok przebywa w jej brzuchu trzy doby. Przez cały ten czas Jonasz modli się do Boga, wołając o pomoc i oświadcza, iż teraz spełni to, co ślubował. Na rozkaz Boga, ryba wypluwa Jonasza na suchy ląd."

Brawo synu!

ps. uwazaj na karpia, bo mozesz stracic trzy doby. Nigdy nie wiesz, co wymysli twoj buk.
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 08-03-17 o 20:39
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN
    × nie 3 użytkownik(ów) ma inne zdanie na ten temat

Member

Podziękowania

Domyślnie

Boris - mowa w tym wątku jest o filmie ,a nie o tym w co wierzą użytkownicy forum. Nezumi zaznaczył że pomimo swojej wiary która restrykcyjnie określa kto może założyć Rodzinę i wydać na świat potomstwo, co jest zgodne z biologią - on sam nie ma problemu z istnieniem gejów i ogólnie par homoseksualnych. Szydzenie z jego wiary przez przytoczenie przypowieści o Jonaszu to poniżej pasa jest...
    Ja tak samo jak Nezumi "zwyczajnie nie rozumiem ludzi, którym przeszkadzają inni". Oczywiście tylko dopóty, dopóki Ci inni nie wpychają mi się w życie udowadniając że jestem głupszy czy gorszy od nich samych.
    http://trzyde.blogspot.com/ - modele 3D, drzewa i ludzie z kanałem alpha, tutoriale,

Member
    Awatar tr3buh
    Podziękowania

Domyślnie

nie chce nic sugerować, ale...

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

@Nezumi
    http://www.pinknews.co.uk/2016/04/07...der-character/

W Wiedźminie 3 w głównym wątku fabularnym trafialiśmy na transwestytę. Było to jednak podane ze smakiem, ciekawe i zabawne. Nie znam ani jednej osoby która miałaby z tym problem.

Gorzej jeśli - jak w powyższym przykładzie - gracz po prostu dostaje w pysk taką informacją.
    Czy w prawdziwym życiu ktoś przedstawia się: "Siemano, jestem transwestytą/waginosceptykiem/miłośnikiem ptaków/filatelistą/*wstaw cokolwiek*"? No chyba nie.
    Strony internetowe Nowy Sącz
    Podziękowania Nezumi podziękował

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Hris Zobacz posta
    Szydzenie z jego wiary przez przytoczenie przypowieści o Jonaszu to poniżej pasa jest...
    Spoko, Borysek juz dawno na liscie ignorowanych przeze mnie wiec moze pisac duzo i namietnie ;) Moze mu ulzy jak tam sobie poszydzi troche na forum. Na zdrowie! Po chrzescijansku mu wybaczam :D

Dokladnie o to mi chodzi - zebysmy wszyscy sie szanowali nawzajem. Nie chce zyc w swiecie w ktorym ktos zaglada mi do gaci, ktos do sypialni a jeszcze ktos inny dyktuje w co powinienem wierzyc.
    Nie bede tez sciemnial, ze nie widze jak postaci roznych mniejszosci pojawiaja sie nagle wszedzie ale to wynika z faktu, ze wczesniej temat byl taboo i teraz bardziej sie rzuca w oczy. Ja tez nie lubie jak ktos mi wmawia ze opcja Y jest lepsza jak X, jak przekonuje do genderowych absurdow i tak dalej. Ale to nie przeszkadza mi szanowac ludzi. No przeciez badzmy szczerzy - geja to ze mnie nie zrobi chocby nie wiem co mowili. Ani nie wskocze w damskie ciuszki zastanawiajac sie nad tym czy aby moja rola w spoleczenstwie nie jest zbyt tradycyjna.
    Autor wielu znakomitych tutoriali i ksiazek do ZBrusha, Scott Spencer zmienil plec i teraz jest znany jako Madeleine Spencer. Czy jego skill na tym ucierpial? Czy jego tutoriale przestaly byc dobre? Kim ja niby jestem zeby mu mowic co ma robic ze swoim zyciem? Jesli jest szczesliwy jako Madeleine to co mi do tego?

Wracajac do filmu o Alienie ;) Para gejow w nim jest ostatnim co mnie martwi. Doslownosc efektow, wyrazna kalka z jedynki sa duzo wyzej na mojej liscie. Ale zobaczymy, moze nie bedzie tragicznie.

Dobra - spadam ogladac Prometeusza. Paru z was mnie namowilo.

Peace.
    Ostatnio edytowane przez Nezumi ; 09-03-17 o 01:34
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar Juzwa
    Podziękowania

Domyślnie

Lubie jak filmy sf trzymaja sie kupy logicznej. Dodaje to smaku. W filmach fanstasy nie przeszkadza mi nic. Moze byc glownym bohaterem czlowiek-pol-smok, gej a zarazem homofob, niech bedzie tez czarny od strony babki a zolty od storny wujka. Fantasy mozesz wcisnac wszystko.

I dalej bede powtarzal ze logicznie mi sie kupy nie trzyma KOLONIZACJA z gejami. Ja wiem ze poprawnie politycznie jest ze geje powinni sie rozmnazac. Ale po prostu tak nie jest. Jakkolwiek by na to nie spojrzec to tego nie zrobia. A wyraznie powiedziane ze to misja kolonizacyjna :)

No i to mi smierdzi po prostu tym co mowie wciskaniem na sile. Ideologicznie ktos postanowil ze fajnie by bylo gdyby para gejow byla na statku. A ja gdybym finansowo odpowiadal za taka misje to przejrzal bym liczby i zadal pytanie: Ej, ale czemu bierzemy dwoch kolesi co sie nie beda rozradzac? No i wtedy mi wytlumacza, ze moze to sa super naukowcy, albo ze tak naprawde to sztuczne macice beda rodzily. A moze im powiedza: sory ale kiero sie skapnal, ze wy to generalnie lecicie za friko jako zywa propaganda.

No i to mi sie nie trzyma kupy logicznej. Nic wiecej. Nikogo do zadnego worka ludzi ktorych nie lubie nie wrzucam :)

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

a co jezeli sytuacja jest niezreczna, bo wszyscy tam sa homoseksualni ale tworzą pary dla ulg podatkowych?
    nosiłem kalesony zanim było cool
    Podziękowania Nezumi podziękował

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    a co jezeli sytuacja jest niezreczna, bo wszyscy tam sa homoseksualni ale tworzą pary dla ulg podatkowych?
    Zrobiles mi dzien :D
    A ci dwaj kolesie co wygladaja na gejow sa hetero, ale lebiody i panny nie umieli sobie znalezc wiec udaja zeby dostac sie do tej misji :D

@Juzwa skoro o kupie logicznej mowa ;) - co do KOLONIZACJI to przeciez jest oczywiste, ze nawet kilka razy wiecej par by nie dalo rady skolonizowac tej planety po prostu przez rozmnazanie sie :/ Sam juz przyznales ze pula genow jest za mala. Ci geje tam nie robia zadnej roznicy. Kolonizacja to nie jest wyslanie grupki ludzi i czekanie na ich dzieci i wnuki. Kolonizacja to przeprowadzka i podbicie nowych terenow. Ta grupka to pionierzy ktorzy maja przygotowac grunt pod nastepnych, ktorzy by tam pozniej przylecieli. Firmy by nie inwestowaly w jakies banialuki o przedluzeniu gatunku - Weyland Yutani pewnie wywalilo kase na misje bo swieza planeta to po prostu zloza surowcow, na ktorych mozna zarobic. I ide o zaklad, ze nie chcieliby czekac dziesiecioleci na efekty a co za tym idzie zyski.
    A tak w ogole to sie dziwie na jaka cholere w ogole ludzi wysylaja jak maja androidy :D
    Ostatnio edytowane przez Nezumi ; 09-03-17 o 17:56
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

@Nezumi: Obejrzałeś? :)

Uprawnienia umieszczania postów