Skocz do zawartości

Jadalnia


Dziuba

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zdaje mi się, że wyszło całkiem przyjemnie także wrzucam. W planach mam się jeszcze pobawić jak skończę cały projekt, tzn. dodać elementy wyposażenia, kontakty na ścianach itp. elementy aby urealnić wnętrze. Czekam na wszelkie sugestie i opinie :)

 

33yrmkk.jpg

Edytowane przez Dziuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak sobie myślę, czy światło nie powinno być bardziej pomarańczowe, przechodzące w czerwień? Bardzo długie cienie na Twojej scenie, wskazywałyby na wczesny poranek, albo zachód słońca, natomiast, jasny niemal biały, kolor światła przypomina popołudnie, może późne popołudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że wszystko jest płaskie

 

chyba dlatego, że światło pada praktycznie w tym samym kierunku w którym ustawiona jest kamera, dlatego nie pojawia się za wiele światłocienia.

 

jabłka wydają mi się monstrualnie ogromne.

 

zmienione kolory wzgledem pierwszej wersji jak najbardziej na plus, sprobuj zmienic kierunek oswietlenia, moze nie az tak niskie slonce- powinno byc duzo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dzięki za opinie :)

@PawelB powinno być bardziej żółte przy tym kącie, widać to na drzwiach vis a vis drzwi na piętrze, nie mniej w postprodukcji się wybielało i nie mogłem tego przeskoczyć.

@karol755 o ile mówisz o tym o czym odpowiedział mitic to zgadzam się z jego spostrzeżeniem

@mitic nawet nie pomyślałem o rozmiarze jabłek :) co do oświetlenia za kamerą jest okno wysokości prawie 5 metrów, chciałem aby światło z niego doświetliło ścianę nad kuchnią i szafkę na końcu sceny, stąd taki kąt. Nie mniej jak najdę torszkę czasu to zobaczę to o czym mówisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności