Skocz do zawartości

Marcin - podstawy


xMartinx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Marcin:) Zakładam teczkę, ponieważ chciałbym popracować trochę nad podstawami. Liczę na to że taki wątek będzie swojego rodzaju impulsem, żeby rysować w miarę regularnie, bo szczerze mówiąc różnie bywa z motywacją;) Będę oczywiście bardzo wdzięczny za jakiekolwiek korekty czy wskazówki. Jeśli chodzi o kierunek, w jaki chciałbym pójść, to obecnie najbardziej interesuje mnie ilustracja, ale specjalnie się na tym nie skupiam, bo brakuje mi podstawowej wiedzy na temat waloru, światła, perspektywy itp.

Poniżej kilka pracek:

 

9hIym8D.jpg

iyo07VC.png

YtrzskU.jpg

lJuPv9r.jpg

NzVcpdg.jpg

 

 

 

wg tutoriali Shaddy Safadi i Wojtek Fus

8urotP8.jpg

 

 

i próba na własną rekę

xkmkYvf.jpg

 

 

malowane oglądając stream Wojtka Fusa

sYPiaDK.jpg

 

 

Jeśli chodzi o kursy, z których obecnie korzystam to jest to proko i new masters academy, więc pewnie będę wrzucał jakieś ćwiczenia z tych miejsc. Ogólnie chciałbym się też skupić na walorze - jeśli znacie jakieś fajne materiały lub ćwiczenia na ten temat, to będę bardzo wdzięczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej, myślę, że jak na początek masz naprawdę niezły poziom więc będzie ci łatwiej iść dalej. Z chęcią zobaczyłbym jakieś twoje prace a nie kopie innych artystów ( tzn. bardzo dobrze, że trenujesz ale ciekawi mnie jaki prezentujesz poziom przy całkowicie swoich pracach jak przy tej plaży czarno białej). Jeśli pracujesz nad walorem to proponuję trenować pracę tylko w odcienach szarosci. Sądząc po twoim poziomie nie powinieneś mieć dużych problemów bo wygląda, że masz niezłe oko. Co do ćwiczeń z Proko czy new masters - nie polecam ich wrzucać bo i tak ci nikt nie będzie raczej wytykał w nich błędów. Rób swoje a sam zobaczysz za miesiąc czy 2 progress. Ja też takie rzeczy robię tylko dla siebie a tutaj wrzucam bardziej skończone prace niż studia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności