Skocz do zawartości

Solsum


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Chciałbym się z wami podzielić moim ostatnim projektem, animacją dla Solsum.

Początkowo projekt miał być techniczną prezentacją pomp ciepła, jednak postanowiłem zrealizować ten temat w bardziej wesoły sposób ;)

 

Behance: https://www.behance.net/gallery/50183363/Solsum

 

Całość robiona w maxie, renderowana w vray rt.

 

Test materiału:

shader-test.jpg

 

Detal:

robot-eyes-closeup-cleaner.jpg

 

popiersie-robot-crop.jpg

 

Kadry z animacji:

3.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

 

Animacja:

 

Dajcie znać co sądzicie, feedback mile widziany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

postac swietna, szkoda, ze nie bylo mozliwosci uzycia jej w bardziej dynaicznych ujeciach.

Dwie rzeczy do ktorych mozna bby sie bylo przyczepic, to troche machaniczna kamera - tu daloby sie lepiej. Lektor tez taki bardzo przecietny ale nie przeszkadza za bardzo. Swietna 'robota'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Fakt, postać pasowałaby do dynamicznych, przerysowanych ruchów. Kiedyś jeszcze wrócę do tego tematu ;)

Co do kamery, zgadza się, grałem tu statycznie, bo chciałem zaoszczędzić jak najwięcej czasu na renderingu kolejnych ujęć, ponieważ czas na realizację był ograniczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ruchy samej postaci pasują do niej( w końcu to robot). Tak jak wskazał olaf ruch kamery to słaby punkt w całości. Głowę robota też już gdzieś widziałem ;). Generalnie na plus mimo tych drobnych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne. Bardzo fajny pomysł z robotem. Zrobiłeś fajną rzecz z tematyki która zbyt ciekawa nie jest (przynajmniej dla zwykłego zjadacza chleba).

Faktycznie kamera sztywna i animacja robota też do dopracowania ale to detale. Gratki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności