× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Solsum

Member
    Awatar ErwinS
    Podziękowania

Domyślnie Solsum

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cześć!
    Chciałbym się z wami podzielić moim ostatnim projektem, animacją dla Solsum.
    Początkowo projekt miał być techniczną prezentacją pomp ciepła, jednak postanowiłem zrealizować ten temat w bardziej wesoły sposób ;)

Behance: https://www.behance.net/gallery/50183363/Solsum

Całość robiona w maxie, renderowana w vray rt.

Test materiału:

Detal:

Kadry z animacji:

Animacja:

Dajcie znać co sądzicie, feedback mile widziany ;)
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	strona-obrazek-wyrozniajacy.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	98.2 KB
ID:	103595  

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

postac swietna, szkoda, ze nie bylo mozliwosci uzycia jej w bardziej dynaicznych ujeciach.
    Dwie rzeczy do ktorych mozna bby sie bylo przyczepic, to troche machaniczna kamera - tu daloby sie lepiej. Lektor tez taki bardzo przecietny ale nie przeszkadza za bardzo. Swietna 'robota'.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar ErwinS
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki. Fakt, postać pasowałaby do dynamicznych, przerysowanych ruchów. Kiedyś jeszcze wrócę do tego tematu ;)
    Co do kamery, zgadza się, grałem tu statycznie, bo chciałem zaoszczędzić jak najwięcej czasu na renderingu kolejnych ujęć, ponieważ czas na realizację był ograniczony.

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Według mnie ruchy samej postaci pasują do niej( w końcu to robot). Tak jak wskazał olaf ruch kamery to słaby punkt w całości. Głowę robota też już gdzieś widziałem ;). Generalnie na plus mimo tych drobnych rzeczy

Member
    Awatar blinq
    Podziękowania

Domyślnie

Świetne. Bardzo fajny pomysł z robotem. Zrobiłeś fajną rzecz z tematyki która zbyt ciekawa nie jest (przynajmniej dla zwykłego zjadacza chleba).
    Faktycznie kamera sztywna i animacja robota też do dopracowania ale to detale. Gratki!

Member
    Awatar ErwinS
    Podziękowania

Domyślnie

Chciałem przedstawić temat pomp ciepła w dość luźny sposób. W takiej formie wydaje mi się, że materiał jest bardziej przystępny. Dzięki za komentarz!

Uprawnienia umieszczania postów