Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Araiel

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie Araiel

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cześć wszystkim,
    działam przede wszystkim w 3D, ale ostatnio trafiła mi się możliwość stworzenia pewnej ilustracji i postanowiłem wykorzystać ją do założenia teczki 2D. Ogólnie bazą dla obrazka były modele 3d z jakimiś podstawowymi materiałami. Potem było dużo photobashu i trochę malowania (wiem, że to u mnie kuleje, dlatego więcej było podmalówek zdjęć). Efekt końcowy wyszedł taki jak na obrazku poniżej. Dodatkowo wrzucam też kilka grafik z poszczególnych etapów powstawania pracy.
    Poza tym mam nadzieję, że uda mi się zebrać w sobie i znaleźć wolny czas, aby przysiąść do tradycyjnego rysunku (czyli mam tutaj na myśli naukę od podstaw).

Poszczególne etapy:

Załączone obrazki Załączone obrazki  
    Moje portfolio
    Teczka 3D | Teczka 2D
    Ps. Szukam pracy jako Grafik 3D/Digital Artist
    Podziękowania JonJoan podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dużo wysiłku trzeba jeszcze włożyć w integrację modeli 3D z malunkami 2D. Do Ostrowskiego w każdym bądź razie jeszcze kawał drogi. Nie mniej fajnie jest zobaczyć taką pracę tutaj- zwłaszcza że dodany jest do niej WiP. Ja bym też nie zaczynał przygody z tego typu grafiką od tak skomplikowanych scen. Jeden domek na wsi na poczatek byłby w zupełności ok. A tu mamy całe miasteczko.

Mam nadzieję że teczka będzię się w dobrym kierunku rozwijać. No i chciałbym spytać gdzie była modelowana/renderowana scena?
    Podziękowania Araiel podziękował

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

No tak, zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo pracy przede mną i mam nadzieję, że uda mi się jakoś tak sobie wszystko zorganizować, że znajdę czas zarówno na dalszy rozwój w 3d, jak i na wzięcie się za rysunek :) Najgorzej w sumie jest zacząć - sam cały czas się biję z myślami jak to ugryźć, żeby się wkręcić w temat i żeby się to mi nie znudziło. Bo wiadomo - ćwiczenie podstaw jest dość często mało ciekawym zajęciem. Każdy chciałby od razu tworzyć wspaniałe ilustracje, a rzeczywistość jest jaka jest i nie ma drogi na skróty.

Odnośnie pytania. Modelowane w 3ds maxie i renderowane w Vrayu. Cały czas myślę o dodatkowej nauce MODO/Blendera, ale że Maxa całkiem spoko znam, to jest mi wygodniej cały czas w nim pracować i moje wewnętrzne lenistwo nie pozwala mi na poznanie nowego softu :P
    Moje portfolio
    Teczka 3D | Teczka 2D
    Ps. Szukam pracy jako Grafik 3D/Digital Artist

Uprawnienia umieszczania postów