Skocz do zawartości

Teczka 3D: Shading / Lighting


velendil

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, postanowilem w koncu zalozyc tutaj swoja teczke z wipami ktora mam nadzieje dosyc czesto w najblizszej przyszlosci uzupelniac o jakies nowe rzeczy, glownie z dzialki shadingu. Mam nadzieje, ze ktos z Was zainteresuje sie tym tematem bo kazdy komentarz dla mnie jest na wage zlota :)

 

Jesli chodzi o software glownie bedzie to Vray oraz Arnold. Probuje tez sil w Redshifcie oraz Unrealu.

 

1. Test ForestPack + SSS w Vray

 

 

0001.jpg

 

 

2. WIP, stara pracka, moze warta dokonczenia? :)

 

 

normalDay.jpg

 

 

3. WIP, zaczalem raczej bawic sie niz rzezbic w ZBrushu, calosc ma byc baza pod testy SSSa w Arnoldzie. Chcialbym robic to na innym meshu niz ten dostepny w tutorialach. Oczywiscie topologicznie i skalowo pewnie jest fatalnie, ale modelerem postaci juz raczej nie zostane. Na szczescie to pierwasza taka praca i pewnie ostatnia :D

 

 

head_oldMan001_v002.PNG

head_oldMan001_v003.PNG

 

 

4. WIP, modele uzyte w tej scenie pochodza z jednych z pierwszych moich freelancow ktore oczywiscie nie wypalily :D Czyli maja z 8-9 lat. Wygrzebalem je ostatnio i moze cos z tego jeszcze bedzie ;)

 

 

village_wip_v002.jpg

 

 

5. Tescik Troche zmieniam kadry w tej scenie, zobaczymy co z tego wyjdzie. W tym wypadku jesli chodzi o render byla to Corona.

 

 

train_v001.jpg

 

 

6. Aktualnie nad tym pracuje, modelowanie w maxie i zbrushu + marvelous. Finalnie swiecenie i shadery beda w arnoldzie, tutaj render z arnolda.

 

 

arnold_v02.jpg

 

Dzieki i mam nadzieje, ze ktos tutaj czasem wejdzie podzielic sie feedbackiem.

 

 

Pozdrawiam!

Piotr

Edytowane przez velendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności