Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: LoopdeLoop, czyli cykliczne animacyjne wyzwanie

Member
    Awatar w8jek
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    up- bardzo dziękuję, miło, że się podoba,
    ta animacja nie miała na celu poruszyć żadnego waznego problemu wszechświata, była raczej ćwiczeniem z lekkim humorem;
    program krita wydaje mi się być bardziej do animacji wektorowej, a ta póki co nie interesuje mnie tak bardzo:)
    (jakieś dziwne dyskusje się pojawiły, ale niestety nie jestem w temacie, żeby się odnieść)
    niemniej jeszcze (jak pisałem wcześniej) wrzucam wersję z poprawionym dźwiękiem:

myślę, że jest bardziej przystępna:)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja bym to dał na fronta :)

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Tylko napisze, ze Krita jest jak najbardziej do rastrowego, tradycyjnego rysowania i wektorki tam sa sprawa marginalna. To taki darmowy Painter z opcjami do animacji. Oczywiscie jesli sie czujesz najlepiej w PSie to juz nie mecze tematu ;)
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar w8jek
    Podziękowania

Domyślnie

@michalo- dzięki, ale to chyba od większości zależy?
    @Nezumi- póki co after effects, spine i photoshop mi wystarczają, może kiedyś jak będę miał więcej czasu to spróbuję, a zgadywałem, że to wektorowa animacja, bo interface bardzo podobny do flasha:)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nie minusujcie agdybybyl bo potem muszę rozwijać jego posty żeby przeczytać. Jest na forum kilka osób co wzbudza kontrowersję, raz się z nimi zgodzę raz nie, ale mimo to nie chciałbym, żeby ktoś został automatycznie zbanowany. Poza tym takie decydowanie o tym kto co ma czytać też nie jest w porządku. Niech każdy sam oceni.

Co do animacji, ma ciekawy klimat i styl. Przypomina mi klimatem Tima Burtona. Bardzo mi się podoba. Liczę, że zrobisz w przyszłości coś dłuższego w podobnej estetyce. Może jest jakaś historia którą byś chciał opowiedzieć. W moim rankingu animacji, trafi do prac WWWoja i PodwojneD do których, co jakiś czas wracam.

Wymiotowanie do zupy, rzeczywiście trochę kontrowersyjne, ale to rzeczywiście, może być to jakaś alegoria. Jedni doszukają się obecnej sztuki inni forum internetowego ;). To już sprawia, że nie jest to coś takiego zwyczajnego. A wydaje mi się, że na tym też polega sztuka, żeby postać i pomyśleć co autor miał na myśli. Jak coś jest dobre to zaczyna żyć własnym życiem, nawet bez względu na zamiary autora.

Member
    Awatar w8jek
    Podziękowania

Domyślnie

@Tshayka- dzięki bardzo, podobają mi się wszystkie interpretacje, jednak jak wspominałem, to traktuję jako luźną formę ćwiczenia, a co do animacji, w którym rzeczywiście miałem zamiar coś opowiedzieć, to jak przeszukasz moje rzeczy, to myślę, że coś znajdziesz, a planów i scenariuszów mam jeszcze na kilka większych projektów, większych, czyli cos co zajmie więcej czasu niż kilka tygodni po pracy:)

Member
    Awatar w8jek
    Podziękowania

Domyślnie

i jest nowy temat!!!
    PIZZA!
    tu więcej szczegółów jeśli ktoś tym razem chciałby spróbować:
    http://www.loopdeloop.org/theme/

Member

Podziękowania

Domyślnie

Chętnie zobaczę co spłodzisz i mam nadziję, że ktoś się jeszcze to z forum dołączy.

Member
    Awatar w8jek
    Podziękowania

Domyślnie

@michalo- dzięki! też mam nadzieję, że ktoś też się zmotywuje i weźmie udział

Member
    Awatar w8jek
    Podziękowania

Domyślnie

no tym razem wpadł mi dosyć rozbudowany pomysł, ale letnie wyjazdy i zrobiłem coś w półtora dnia, w zasadzie pomysł o tym samym tylko dużo prostsza forma, niemniej, myślę, że jak będzie trochę czasu, to wrócę po wakacjach do właściwego pomysłu, animatik zdążyłem zrobić więc nie zginie, a oto moja propozycja na temat PIZZA:

może tym razem ktoś się zdecydował też?

p.s.
    zrobiłem też na podstawie tego wersję niezapętloną:

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów