Skocz do zawartości

Inner Chains - Cinematic Trailer


Monio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

podobala mi sie czarownica i kadry na industrialne konstrukcje.

Lektor kojarzy mi sie z dziennikarzami angielskiej wersji Russia Today i szczesliwie glowa odfiltrowala to co mowi. Ta czesc na minus.

Zdecydowanie glosowalbym na 1min wersje z dopracowanymi elementami.

edit: jakby porownac to do zwiastuna Spider Mana, to ma sie wrazenie, ze ten trailer trwa 4.5godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie bardzo fajnie ale muszę się zgodzić z olafem co do lektora, bardzo ciężko się go słucha i łatwo przestać zwracać na niego uwagę, i do tego za bardzo to wszystko jest przegadane. Wydaje mi się, że nawet gdyby wziąć jakiegoś amerykańskiego seniora z voicebunny czy czegoś podobnego i dać mniej tekstu to dużo lepiej by to wszystko siedziało.

Albo wersja bez żadnej narracji, tylko sama muzyka i tajemnica :)

Edytowane przez Imperator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś ciekawy protagonista i jego historia ? czy raczej całość będzie się opierała na eksploracji otoczenia ? Ten wykreowany świat idealnie nadaje się do tego aby opowiedzieć mocną historię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z lektorem jest taki, ze zwyczajnie slychac, ze to nie jego jezyk. Zainwestowal bym w native speakera bo jesli to razi mnie jako Polaka to sobie wyobrazam jak to brzmi dla kogos dla kogo Angielski jest pierwszym jezykiem. Jedna sprawa to wrzeszczec w Behemocie a zupelnie inna spokojnie czytac tekst. Wybaczcie jak obrazam fanow - nie taki mam zamiar. Sam kiedys sluchalem death i black metalu, ale mi przeszlo ;)

Filmik kojarzy mi sie z Katedra, nie wiem dlaczego. Fajne enviro, wyglada jak Ameryka po kilku latach prezydentury Trumpa. Nie no - na serio fajna. Nie bede sciemnial, ze jakos bardzo mi sie ten cinematic podoba - ale za to gameplay juz tak. A w koncu o to chodzi w grach. Duzo slabiej jest kiedy cinematic jest genialny a gameplay slaby ;) Powodzenia z giera! Bo chyba to przy tej gierze pracujesz, Monio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności