Skocz do zawartości

Możliwość nadpisywania modelu importowanego z archicada


adarch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

 

Mam pytanie, które już od jakiegoś czasu mnie nurtuje. Chodzi o to, że projektuję w Archicadzie wnętrze, potem zapisuję je w rozszerzeniu maxa i w maxie je wykańczam, daję dodatki meble itp. Teraz pytanie, czy istnieje możliwość nadpisania tego projektu jeżeli dajmy na to w archicadzie coś się pozmienia i będę chciała, żeby po zapisaniu w maxie projekt miał wszystkie dotychczasowe zmieny plus nadpisze rzeczy z archi. Byłoby to dla mnie bardzo przydatne i będę wdzięczna za Waszą pomoc ! :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

chyba nie ma takiej możliwości (albo jej nie znam). Możesz wyexportować z archi tylko to co się zmieniło i podmienić tylko ten fragment w maxie. Najprostsze co mi przychodzi do głowy.

 

poza tym zazwyczaj geometria z archi nie jest najlepsza i czesto lepiej/ łatwiej przemodelować to szybko w maxie niż się męczyć. Zależy jakie zmiany masz na myśli ale znając wymiary/ odległości o jakie przesuwasz elementy/ co usuwasz czy dodajesz nie powinno być problemu szybko dodać w bezpośrednio w maxie nie bawiąc się geometrią z archi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności