Skocz do zawartości

Total War: WARHAMMER 2 cinematic od Platige Image


claude

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mnie jakoś nie porwało. Bardziej przypomina grę niż cinematic. Wszystko staram się porównać do wrażen jakie miałem oglądając kiedyś cinematicy do pierwszego wowa i staram się teraz porównywać te wrażenia. Tutaj jakoś słabo. Animacja trochę sztuczna, loop jak w grze. Dziwne akcje jak z tym dinozaurem.

Graficznie też trochę mam mieszane odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory kostiumow jakby dziecko projektowalo. Zestawienie palet otoczenia i tych lalkowych kostiumow wyglada wyjatkowo zle. Chyba zabraklo porzadnego art directingu w tym wszystkim albo czasu by poprawnie to wykonac. Maszerujace wojsko przypomina bardziej Cesar3 animatiki z poczatkow 3d animacji w grach.

Nie mam zamiaru wieszac sie na tym ale wole gameplaye ogladac niz to. Jakos bardziej epicko sie prezentuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia, wygląda to jakby PI cofnęło się w czasie. Gdy patrzę na armię elfów te hełmy, uzbrojenie, wygląda to jak z gierek sprzed dekady. Twarze jakieś takie gumowe, wczoraj oglądałem dla przypomnienia trailery z wiedźmina od 1 do 3 i ten trailer od razu jakoś skojarzył mi się z pierwszym, któremu daleko do trailera z 3. Nie bardzo też wiem o co chodzi w tym trailerze. Po co uruchamiał ten mechanizm ? Ma się to nijak do tego

Poprzednie trailery zachęcały do kupna, przedstawiały jakąś historię a tu zwykła sieka, po co mam kupować ten produkt, jeżeli powiela (na podstawie tego trailera) Command & Coonquer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc i klimat :) szczegolnie podoba mi sie roslinnosc w tym starym lesie. a zeby sie czegos czepic, to mam wrazenie ze te rude amazonki byly krecone na green screenie.. nie siedza tam, sa jakby wyciete z tla. i Jabba ciut przerysowany, troche z innej kartoonowej bajki, purchle za duze czy cos. Natomiast dymy na koncu.. szczene do tej pory podnosze, ale wciaz opada. generalnie brawo i gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm .. poważnie kiedykolwiek Warhammer kleił Wam się w stylizacji ? :D

polecam obejrzeć to - może to trochę wyjaśni "dziecinne zestawienie projektów, palet i lalkowych kostiumów";)

 

 

A co do armii - na prawdę fajne i charakterne wersje przepadły na rzecz "dyscypliny elfickich zbrojnych" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwujac frekwencje ich ostatnich wrzut na siec wydaje sie ze byc moze pracuja nad tym Wiedzminem. Po Watchdogsach od dawna byla cisza.

 

Idaho>// Tak wyglada bo dali do tego druzyne B. Druzyna A robi cos innego. Prawdopodobnie Wiedzmina chociaz to tylko moje przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności