Skocz do zawartości

Transformers finalny trailer


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, ten trailer sprawia że zmienia się zdanie o tym filmie przynajmniej takie moje zdanie. Ja byłem mocno zaskoczony.. jest masę dużo informacji, których totalnie nie było i inaczej zupełnie wygląda spojrzenie na tą cała historię. tak więc trochę można powiedzieć że ten trailer to taki spoiler że w sumie to może być dobry film z tego gatunku. co więcej no... chyba mamy nowy poziom rozwałki. polecam obejrzeć w 4k.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja chyba nie dałbym rady się zmusić żeby ten film obejrzeć, już sam trailer ledwo umęczyłem tak samo zresztą jak poprzedni z dinozaurami :) Choć pierwszą część i drugą obejrzałem, i pierwsza nawet była akceptowalna bo było to coś nowego.

Zazdroszczę ludziom którzy mogą się przy takich filmach bawić bo co chwila mają powód do świętowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pierwsze Transformers widzialem, potem nie dalem rady. Teraz chyba tez nie dam ale chyle czola przed tworcami efektow specjalnych. Problem jaki ja mam z takimi filmami - za duzo sie dzieje. Nie wiem na czym skupic uwage. Moze jakbym glaskal ekran komorki przez wiekszosc dnia to bym sie dostosowal jakos do tego. Moze faktycznie jest podobnie do tego co wspomnial olaf - ze jak masz problemy z koncentracja to takie filmy dzialaja. Moze te krotkie, przepelnione akcja do granic absurdu obrazy jakos sie synchronizuja z tymi krotkimi interwalami wyznaczajacymi okresy koncentracji u nastolatkow..? W sumie to by bylo nawet ciekawe.

W kazdym razie dla mnie za duzo sie dzieje nie wiem na co patrzec - musialbym to w zwolnionym tempie ogladac. A jak za duzo sie dzieje to sie wylaczam i przestaje uwazac. Robi sie z tego taka rozmazana papka, miliardy detali zaczynaja sie zlewac w jeden rozmazany, hipnotyzujacy obraz. Szybka akcja jakby zwalniala, dudniacy dzwiek jakby sie oddalal... Coraz mniej widze - juz tylko spiralny.. wszechobecny ruch. Kakofonia przechodzi w cisze...

zzzzzzzzzzzzzzzz.....

 

Ale efekty miazdza ;) A zeby bylo bardziej epicko to juz chyba trzeba by zrobic zderzenie planet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogladam takie trailery to nasuwa mi sie jedno porownanie: dajcie sztabowi ludzi bardzo uzdolnionych kupe i ich zadaniem jest ja tak przedstawic i sfilomwac zeby ludzie na widowni sie oblizywali i slinili na jej widok.

 

Takie te transformersy, avengersy itd itp to takie kupy opakowane w zlote paczuszki i oblozone milionowymi kapaniami marketingowymi.

 

A co do efektow, to wiecie. Dobre sa. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności