Skocz do zawartości

UE4: Photorealistic Character Sample Released


keajra

Rekomendowane odpowiedzi

[video=youtube_share;K-VyoqRB5_g]

 

https://www.unrealengine.com/blog/photorealistic-character-sample-released

Epic Games has released a realistic, comprehensive Unreal Engine 4 sample along with accompanying documentation to demonstrate the use of high-quality character shader techniques, similar to those used for characters in Paragon, Epic's MOBA for PC and PS4.

 

Wyglada niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ogólnie całkiem fajnie to wygląda. Tekstury i sam shader rewelacja, ale sam model postaci to już bym polemizował, czy jest taki

realistyczny. Szczególnie te oczy wydają się jakieś dziwne. Powinni wybrać coś bardziej naturalnego do takiej prezentacji

 

gK3Pq1Q.jpg

 

Cóż, czekamy teraz na odpowiedź ze strony Unity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony Unity to raczej odpowiedzi nie bedzie. Jest to silnik do innych gier, raczej nie AAA.

Odpowiedz moze jednak przyjsc od DICE czy Crytek.

 

Co do oczu tez sie zgadzam, nie pasuja mi, ale shader skory i wlosy jak na real time bardzo dobre. Chyba najlepsze jak do tej pory do realnego zastosowania.

 

Pamietam te tech demo do PS4 gdzie prezentowana jeszcze lepsze shadery, ale cala moc PS4 byla zuzyta na jedna glowke, wiec trudno bylo mowic o czyms praktycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, sama główka taka realistyczna nie jest, ale to już pewne wina artysty, z kolei na zbliżeniach sss chyba za duży i sprawia wrażenie woskowatości, szczególnie przy ustach. Du*y mi nie urwało ale zawsze to jakiś kolejny krok, choć w marmosecie widziałem lepsze ale on z kolei jest nastawiony na konkretną scenę a nie kilogramy ludziów na ekranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony Unity to raczej odpowiedzi nie bedzie. Jest to silnik do innych gier, raczej nie AAA.

Odpowiedz moze jednak przyjsc od DICE czy Crytek.

 

Pewnie masz rację. Trochę się nie orientuję w kwestii silników do gier. Wszędzie widzę jak te dwa silniki zestawia się ze sobą więc pomyślałem, że rywalizują na tym samym poletku. Teraz dopiero doczytałem, że chodzi raczej o model biznesowy.

 

Co do samego shadera to chętnie zobaczyłbym go na tym modelu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności