Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Moja strona domowa - ASP.NET MVC

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dzieki torm, w sumie zastosowoalem animacje css do fedein, tak jak poleciles :) z tym ze nie generuje randomowych czasow.
    W sumie duzo do stylu dodalem ostatnio, jak chcecie to zapraszam ponownie na stronke - duzo css zmian.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

baner z lista projektow w dziale Projects jest kompletnie nieczytelny. Myslalem, ze jeszcze nic tam nie ma. Reszta przyjemna. Tlo masz zbyt wyraziste (kontrasty) przez co tekst sie ciezko ogarnia - szczegolnie niebieski - na glownej.
    nosiłem kalesony zanim było cool
    Podziękowania keajra podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzieki olaf, dobry feedback.

Co do dzialu projektow masz 100% racje - ten projekt AS3TOCS jest dostepny tylko dla wspolpracownikow z mojej firmy, i wielu mialo problem by znalezcs linku :) BTW Zrobinie open source kodu AS3TOCS jest w trakcie, problem w tym ze napisalem go podczas regularnych godzin pracy wiec nie jest to moja wlasnosc de facto.

Tak czy siak, cala ta stona projects do wymiany.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Wyemigrowalem z Azure te strone, po otrzymaniu dwoch rachunkow, ktore... ech mowiac krotka sa ogromne.
    Na dodatek chcialem zachowac certyfikat SSL i domene, ale wpadlem w sidla Microsoftu - okazuje sie ze za Chiny nie da sie ich uzywac poza Azure.

Echh, co ja myslalem, przeciez to Microsoft - jak moglem byc tak glupi.

Tak czy siak, stracilem pareset euro, teraz kasuje wszystko co sie da z Azure i jestem teraz gdzies gdzie place ogolnie 10 razy mniej, duzo lepszy performance aplikacji itd itp.

Znalazlem jednak hack na uzywanie domeny z Azure (ktore nota bene jest zakupiona na GoDaddy) - wystarczy stworzyc web app w Azure, podpiac te domene, wyedytowac DNS A record do prawdziwej strony, skasowac z Azure web app, i tyle. Szkoda tylko ze to nie moze sie odbyc po ludzku.

Nigdy wiecej Azure. Jedynie serwer SQL zostawilem, gdyz oplaty sa znosne a wole SQL od MySQL ktory jest na moim nowych hoscie dostepny.

Co do samej stronki to calkiem sporo dodalem ostanio ale to sa bardzo techniczne sprawy, glownie zwiazane z konsola wiec pomijam je milczeniem.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Echh, co ja myslalem, przeciez to Microsoft - jak moglem byc tak glupi.
    dlatego tak chetnie organizuja konferencje i rozdaja certyfikaty.

Ostatnio liczylem koszt treningu ML do nowego projektu z uzyciem roznych chmur i koszta duzych rozwiazan sa zwyczajnie kolosalne.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    dlatego tak chetnie organizuja konferencje i rozdaja certyfikaty.

Ostatnio liczylem koszt treningu ML do nowego projektu z uzyciem roznych chmur i koszta duzych rozwiazan sa zwyczajnie kolosalne.
    Prawda, nie mniej trzbea przyznac ze Azure to top klasa - cudownie sie z nim pracuje, zwlaszcza automatyzacja wszystkiego (bedzie mi brakowalo PowerShell <=> Azure).

Jednak to ma swoja cene - duza.

Na domiar zlego to za co zaplaciles i powinno byc twoje (jak w moim wypadku domena i certyfikat) tak naprawde jest twoje tylko do momentu gdy zechcesz skorzystac z konkurencji. Na prawde sie zawiodlem, bo jestem fanem produktow Microsoft (Windows 10, PowerShell, .NET, VisualStudio to najprzyjemniejsze srodowiska pracy w jakich bylo mi dane siedziec).

Tak czy siak, skasowalem tez domene. Kupilem nowa (tam gdzie moge z nia zrobic co mi sie podoba). Teraz stronka siedzi pod: https://quisutdeus.in/

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów