Skocz do zawartości

Scena 3D: Trabant


Akierek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Juz chcialem pisac ze mnie bardzo tym zaskoczyles renderkiem, ale widze ze kolega Cie w tym wyreczyl. No i dobrze, przynajmniej wiesz ze inni moga Ci pomoc w czym nie domagasz.

 

Praca nawet fajna z tego wyszla.

 

Teraz masz zadanie porownac swoje poprzednie renderki z tym co kolega zrobil i wyciagnac nauke z tego ;)

 

Good job!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że praca została skończona, jest postęp :) Na przyszłość pamiętaj to co Ci kiedyś mówiłem ale powtórzę raz jeszcze bo masz z tym kłopoty. Zwracaj dużą uwagę na to jak coś działa, po co i dlaczego. Jak nie podejdziesz do tego w ten sposób to nie zrobisz dobrego modelu. Ja przy jakimś trudniejszym elemencie czasami rysuję sobie na kartce rózne schematy, żeby wiedzieć co mam zrobić. I nie bierz się od razu za projektowanie czegoś, na razie odtwarzaj to co jest, to jest naturalna droga. To do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak pan pogial ten blotnik jak to plastik ;p. Ja bym sie czepil takich szczgolow jak brak brudu na aucie. Nie podoba mi sie tablica rejestracyjna nawet jako wersja sterylna. Plandeka o polowe moglaby byc ciensza. Lampy blotnik jakis grundz w glosa by nie zaszkodzil. Jakies zniszczenia. A tak fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba- rowniez dziekuje za konstruktywna krytyke ;) Zgadzam sie, zabraklo troche obrudzen samochodu, koncepcja byla taka zeby auto bylo jak najmniej uszkodzone , gdyz stanowilo glowny model. Po prostu tak uznalismy , ze bedzie lepiej bez brudu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło bardzo fajnie. Razi trochę model Trabanta [niedokładność], ale koniec końców jest na wielki plus. Raz jeszcze radzę Ci wziąć się jednak za prostsze, szybsze projekty. Prostsze nie znaczy gorsze. Rower, deskorolka, hulajnoga. Szybciej je wykonasz i będziesz mógł się cieszyć kolejnym projektem. Do tego wykorzystaj zdobytą wiedzę przy renderowaniu. Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności